Görüş Bildir

Marcelo Bielsa Haberleri

Marcelo Bielsa ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Marcelo Bielsa ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Jason Denayer, İmza Atmadan Döndü
Galatasaray'ın görüşmek için İstanbul'a getirdiği Jason Denayer ile ilk gün resmi anlaşma sağlanamadı. Denayer, İngiltere'ye geri döndü.Galatasaray'ın stoper mevkine kiralık transfer olarak düşündüğü ve İstanbul'a getirdiği Manchester City'nin genç oyuncusu Jason Denayer ile ilk gün resmi anlaşma sağlanamadı.Jason Denayer'ın Londra'ya döneceği ancak genç oyuncu ve kulübü Manchester City ile görüşmenin sürdüğü ve bu transferin henüz olumlu ya da olumsuz noktalanmadığı bildirildi.Galatasaray'ın transfer listesinde stoper mevkisi için Denayer'in yanı sıra birkaç futbolcu daha bulunduğu öğrenildi.
Her Taraftar Grubunun Maç Günü Gelenekleri Vardır: Leeds United Destekçileri Maç Öncesinde Neler Yapıyor?
Her takım taraftarının takımlarının galibiyet alması için özellikle maç günlerinde gerçekleştirdiği birtakım ritüeller vardır. Bunlar o taraftar için bir nevi kutsal olmakla birlikte aynı zamanda taraftarı taraftar yapan etmenlerdendir. İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Leeds United’ın taraftarları da kendilerine has ritüellerini anlattı. Maç günlerinde neler yaptıklarını merak ediyorsanız içeriğimize buyurun. 👇