Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sen Yatakta Ne Kadar İyisin?

8.5bPAYLAŞIM

Şimdi dürüst olma zamanı: Acaba yatakta gerçekten ne kadar iyisin? Öğrenmek mi istiyorsun: Testi çöz ve öğren!

1. İlk olarak senden bir dudak seçmeni istiyoruz!

2. Özel sorulara gelelim şimdi de: Yatakta partnerinden ne bekliyorsun?

3. Peki sen yeniliğe, yatakta değişik maceralara açık biri misin?

4. Farklı pozisyonlar dener misin yoksa sabit bir pozisyonu mu tercih edersin?

5. Peki mekan önemli mi senin için?

6. Şimdi alakasız gibi görünüp de aslında çok alakalı olan bir soruda sıra! Nasıl ölmek istersin?

Zamanı gelince yaşlılıktan
Sevişerek!
Uyurken, sessiz ve acısız bir şekilde
Düşmanımı öldürdükten hemen sonra kafama sıkarak

7. Yataktaki seni bir hayvana benzetecek olsan, bu hangisi olurdu?

Koala
Köpek
Kurt
Panda
Kaplan
Kedi

8. Son olarak: Sevişirken vücudun hakkında ne düşünüyorsun?

Master of Sex!

Vay canına! Sen yatakta kesinlikle baş döndürücü bir etki oluşturuyorsun! Resmen seninle birlikte olan "ben daha önce hiç sevişmemişim" diyor ve senden sonra kimseden tatmin olmuyor. Çünkü sen onlara sevişmenin zirvesini yaşatıyorsun! Bunu gerçekten nasıl yapıyorsun?! Sırlarını öğrenmek istiyoruz!!

Senden iyisi Şam'da kayısı!

Senin çok özel bir yöntemin var. Birlikte olduğun insanlar üzerinde unutulmaz bir iz bırakıyorsun. Her sevişmelerinde senden parçalar arıyorlar. Ama bulamıyorlar tabii ki de! Çünkü sen tutkuyla sevişiyorsun, aşkla sevişiyorsun. Başkaları sadece zevkinin peşinde koşarken sen o anın büyüsünü yaşıyor ve bunu karşındakine yaşatıyorsun!

Hadi yine iyisin!

Senin için yatakta harikalar yaratıyorsun diyemeyeceğiz, ama şuna eminiz: Sen duygularıyla sevişen nadir insanlardansın. Zevkten önce duyguların geldiğine inanıyor ve partnerine o şekilde yaklaşıyorsun. Ayrıca hayatının her alanında olduğu gibi seks hayatında da daima dengeli davranıyorsun. Ne sadece kendini ne de karşındakini düşünmüyor, ikinizin de mutluluğu için uğraşıyorsun.

Pek yatak insanı değilsin!

Maalesef ama gerçek bu: Sen pek de yatak insanı değilsin. Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsun fakat yine de bir şeyler olmuyor gibi. Bunun nedeni ne biliyor musun? Tamamen utangaçlık! Çünkü sen çok masum bir insansın ve seks de pek masum bir şey sayılmaz ;) Bu yüzden de ister istemez yatakta utanıyor ve bu utangaçlığını karşı tarafa da hissettiriyorsun. Ama hiç üzülme! Bu devirde hala senin gibi masum insanların olması çok güzel.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alper-odabas

MASTER SEXS

abdulkadirgunay

Senden iyisi Şam'da kayısı! Senden iyisi Şam'da kayısı! Senin çok özel bir yöntemin var. Birlikte olduğun insanlar üzerinde unutulmaz bir iz bırakıyorsun. Her sevişmelerinde senden parçalar arıyorlar. Ama bulamıyorlar tabii ki de! Çünkü sen tutkuyla sevişiyorsun, aşkla sevişiyorsun. Başkaları sadece zevkinin peşinde koşarken sen o anın büyüsünü yaşıyor ve bunu karşındakine yaşatıyorsun!

chuck-berry

TABİKİ MASTER OF SEX ;)

Gizli Kullanıcı

MASTER OF SEX !

cikolatali-pasta

Pek yatak insani dagilim evet dogru

Görüş Bildir