Gelin Adayı Naz Mila'nın Vücuduna Boydan Boya Yaptırdığı Çeviri Hatalı İngilizce Dövmesi Ortalığı Yıktı

-

Gün geçmiyor ki sosyal medyada yeni bir fırtına kopmasın. Eski gelin adayı, yeni Instagram fenomeni Naz Mila'nın dövmesi insana gülmekle ağlamak arası bir his yaşatıyor.

Zuhal Topal ile "Evleneceksen Gel" programını seyrettiyseniz, Naz Mila'yı o zamanlardan tanıyorsunuzdur. Kendisi programın gelin adaylarından biriydi.

Hatta programda ismi Yaprak olan bir gelin adayına "Ben sana bir şey söyleyim YAPRAAM" demesi de epey bir konuşulmuştu.

Program devam ederken Ali Ağaoğlu'nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu'nun teknesinde görüntülenen Naz Mila, Zuhal Topal'dan veto yedi ve gelin adaylığı da böylece sona ermiş oldu.

Ancak ekran hayatı bitse de adından söz ettirmeye kararlı görünen Naz Mila, bu kez de sosyal medyada şansını denedi.

Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar ve videolar o kadar dikkat çekti ki, hızını asla kesmiyor, arka arkaya paylaşım yapmaya devam ediyordu.

Takipçi sayısı git gide artarken bu sefer de Instagram üzerinden çeşitli markaların reklamını yapmaya başladı. Vücudunu çikolataya buladığı videoları kimine erotik, kimine göre aşırı derecede komik gelse de onun pek umrunda görünmüyordu.

Kendini çikolataya bandırdığı videoları ve fotoğrafları rahatsız edici bulunduğu için Instagram hesabı kapatıldı ama tabii ki Naz Mila bu durum karşısında edilgen kalmadı, hesabını geri aldı.

Fakat Naz Mila'nın son paylaşımı çok konuşuldu çünkü ortada bir sorun vardı: Vücudunun büyük bir bölümünü kaplayan yeni dövmesi bir çeviri hatasıydı.

"Yanlışlarımla ve doğrularımla beni bir tek tanrı yargılar" yazdığını düşündüğü dövmesinde tam olarak "Tek bir tanrıyı benim yanlışlarımla ve yanlışlarla yargılayabilirim” yazıyordu.

Tek bir tanrıyı yanlışlarıyla ve yanlışlarla yargılayabilen Naz Mila'ya yeni dövmesi için hayırlı, uğurlu olsun diyoruz.

Lazım olursa Google translate adresini şuraya bırakalım

😎😎

A post shared by Onedio Goygoy (@goygoyonedio) on
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deen-doughouz

Zaten evlilik programına çıkanların alayı sürtük 🤣

murat777

dovmeci olasim geldi

star-warstaki-star

Ben dövmecinin yerinde olsaydım İngilizce olarak "İyi değilim, tedaviye ihtiyacım var, alın götürün beni!" yazardım, nasıl olsa anlamıyor aptal! Belki bir doktor falan görürdü de müdahale ederdi biz de ülkecek huzura ererdik :D

ekinezya

rezil

durucorn

çocuğu ileride büyünce bunları görünce nasıl tepki verecek acaba..

Başlıklar

FırtınaInstagramali ağaoğlutattoo
Görüş Bildir