Görüş Bildir

FTX Haberleri

FTX ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. FTX ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Cüzdanlar Arası Kripto Para Transferinde Hızlı Olması ve Düşük Komisyon Ücretleriyle Dikkat Çeken 10 Borsa
Ufak ufak da olsa borsayı güçlendiren komisyonlar fazla dikkatimizi çekmeseler de zamanla ciddi rakamları bulabiliyorlar. İlk olarak neredeyse çoğu kripto para borsasında hacme göre uygulanan bir komisyon ve ücretlendirme sistemi uygulanıyor. Yani ödediğiniz komisyon sizin son 30 günde ne kadar miktarda alış ve satış işlemi gerçekleştirdiğinize bağlı olarak değişiyor. Ayrıca piyasada alıcı mı yoksa piyasa yapıcı mı olduğunuz da komisyonun miktarını değiştirebiliyor. Daha uygun fiyatlarda işlem yapabilmeniz için en az komisyon alan borsaları derledik. “Bu içerik bilgilendirme ve eğlence amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.”
Metaverse Konsteptiyle 2021 Yılına Damga Vurmuş Blockchain Oyunları
Facebook'un yeni adını duyurmasının ardından metaverse odaklı kripto para birimlerine ilgiyi bir hayli arttı. Sosyal medya devi çatı şirketinin eski adı Facebook'u emekli etti. Bunun sebebininse tek çatılı şirket ideolojisinin şirketi daha fazla yükselteceğine inanmalarından. Metaverse, kripto paraların oyun tarafında çok önceden de oldukça revaçta bir terimdi. Yükselen teknolojinin insanlara sunacağı en büyük nimetler arasında gösterilen metaverse'ün 2021 yılına adlarını altın harflerle yazmış blockchain altyapılı oyunlarını derledik.