Görüş Bildir

Pokemon Go Haberleri

Pokemon Go ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Pokemon Go ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Suriyeli Çocuklardan Pokemonlu Çağrı: Bizi Görün!
Suriye, 2011 yılından beri engellenemeyen bir iç savaş yaşıyor. Şüphesiz ki bu korkunç ortamdan, en çok çocuklar etkileniyor.  Geçtiğimiz günlerde Suriyeli çocukların yaşadığı bu büyük travmaya dikkat çekmek için bir proje başlatıldı. Pek çok sanatçı, son zamanlarda insanlar arasında popüler olan, hatta adeta onları esir alan Pokemon Go isimli oyunu kullanarak, çocukların yaşadığı korku dolu hayata dikkat çekmiş. Yapılan tüm çalışmaları Twitter üzerinde #PokemonInSyria hashtagini kullanarak görmek mümkün...
Şehrin Ortasına Kocaman Pikachu Heykeli Diktiler
Son zamanlarda, o ilk heyecanın da azalmasıyla, neyse ki Pokemon GO kaynaklı ciddi kaza haberleri almıyoruz. Bu sefer daha naif ama yine “çılgınlık” derecesinde bir haberle karşı karşıyayız. Çılgın Pokemon GO hayranları bu kez yasa dışı bir şekilde kocaman bir Pikachu heykeli dikti.
Yalnızca Yürüyerek Barınaktaki Hayvanlara Yardım Etmenizi Sağlayan Bir Uygulama: ResQwalk
Sokakta ya da barınaklardaki hayvanlara yardım etmek için bir şeyler yapmayı çoğu zaman istemişizdir. Kimi zaman biraz mama alıp sokağımızı mesken tutmuş dostlarımızı beslemiş, kimi zaman kapımızın önünden kap kap suları eksik etmemiş, kimi zaman da bir şey alamayacak durumda iken gidip severek sevgi ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmışızdır.Şimdi bundan daha fazlasını, çok daha kolay bir şekilde yapabileceğiniz bir uygulama ile karşınızdayız.