Görüş Bildir

Kriptonedio Haberleri

Kripto dünyasına adım atmaktan çekinenlerle yıllardır bu piyasanın içinde bulunanların buluşma noktasındasın! Kripto paralarla ilgili güncel haberler, geleceğe dair öngörüler ve eğlenceli testlerle bilgine bilgi katmaya hazır ol!

Popüler İçerikler

Piyasa Değerine Göre İlk Yüzde Yer Alan ve Şaşırtıcı Bir Miktarda Değer Kazanan Altcoinler Hangileri?
Büyük kripto para birimlerinde aşağı ve yukarı yönlü ivmeler yaşandı. Ancak piyasa değeri bakımından ilk yüzde yer alan altcoinler, hatırı sayılır bir değer kazandı. Biz de büyük kripto paralardaki son durumları ve değer kazanan altcoinleri araştırdık. İşte, detaylar...Not: Bu içerik bilgilendirme amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.
BTC'deki Son Fiyat Artışının Sebepleri Neler? İşte JPMorgan'ın Usta Stratejistinin Yükselişe Dair Yorumları
Bitcoin, olumsuz geçen bir eylül ayından sonra ekim ayına yükselişle girdi. JPMorgan stratejisti, Bitcoin ve kripto para piyasasındaki son yükseliş ile ilgili kilit faktörleri özetledi. Küresel piyasa stratejisti aynı zamanda yükselişin en önemli sebeplerini yorumladı. İşte, detaylar...Not: Bu içerik bilgilendirme amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.
NFT Furyası Tam Gaz Devam Ediyor! Dudak Uçuklatan Fiyatlara Satılan Dünyanın En Pahalı Kripto Sanat Eserleri
Peki Nedir Bu NFT? NFT, non-fungible token açılımına sahip tam Türkçe karşılığı bulunmayan ancak “değiştirilemez para-çip” olarak kullanılan bir varlık. NFT’ler değiştirilemez ve benzersizdirler dolayısıyla NFT yerine geçen bir şey bulunmamaktadır. NFT aracılığıyla pek çok dijital sanatçı, müzik grubu ve daha önce ücretsiz olan dijital ürünler kendilerine maddi gelir kaynağı buldu. Not: Bu içerik bilgilendirme ve eğlence amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir Yatırım Tavsiyesi içermemektedir.Kaynak: 1 2 3 4