Görüş Bildir

Hilal Cebeci Haberleri

Hilal Cebeci ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Hilal Cebeci ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Hilal Cebeci'den Küfürlü Şarkı!
Twitter'ın ünlüsü Hilal Cebeci'den küfürlü şarkı. PR çalışmasının dibine vuran Hilal Cebeci, dikkatleri üzerine çekmeyi iyi biliyor. Ve böylelikle bundan bir 5-10 yıl sonra yapılması muhtemel 'en ilginç şarkılar' derlemelerinin malzemesi olmayı da daha şimdiden garantilemiş oluyor.
Şarkıdan Çok Şarkının Klibine Odaklandığımız 14 Seksi Türkçe Klip
Görüntülenme Sayısının Şarkının Kendisiyle Pek Alakalı Olmadığı 23 Seksi Klip içeriğimizde böyle kliplerin izlenme sayısına çok katkı sağladığından bahsetmiştik. Dünyada yapılır da bizde yapılmaz mı? Tabi ki yapılır. Yalnız tek bir farkla. Yabancı klipler zaten belli bir sayıda görüntülenme alıyor, üstüne klip sayesinde bu rakamlar uçuyor. Lakin bizde yapılan kliplerde görüntülenme sayısında pek de bir uçma yaşanmıyor. Sadece kendini biraz daha tanıtıyor, ama başarı? işte o konuda sınıfta kalıyoruz. Sizler de aklınıza gelen klipleri yorumlarda paylaşabilirsiniz...
Nerede Bunlar: Şarkıları ile Yılın En İyi Çıkışını Yapan Bugünlerin Kayıp 19 İsmi
Şimdi ki gibi değildi eskiden ünlü olmak, tek bir müzik kanalı vardı ve ciddi şarkı ile biranda gündeme gelmek önemliydi. İşte 1994 yılından 2014 yılına kadar müzik piyasasına bir girdi pir girdi dediğimiz ve sonrasında  ara ara gördüğümüz kadın şarkıcılar. Bir çoğu kayıp bir çoğunun da nerede ne yaptığını dahi bilmiyoruz. İzlerken 'evet ya bu da vardı', 'şimdi nerede' demeye hazırsanız geçmişe doğru yolculuk yapmaya başlayalım.