Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Tercih Ettiğin Kamasutra Pozisyonlarına Göre Bilinçaltın Aşk mı Cinsellik mi Diyor?

12bPAYLAŞIM

Zevkin kitabı anlamına gelen Kamasutra kimilerine göre çiftler arası dengeyi sağlayan ve cinsel açlığı terbiye eden bir yaşam tarzını kimilerine göre ise çeşitli cinsel birleşme yollarını ifade ediyor. Bir yaşama sanatı da olsa, zengin pozisyonlara sahip bir seks rehberi de olsa, oldukça ilginç ve kökleri çok eskilere uzanan bu tarihi öğretinin rehberliği bizi bazı sonuçlara götürebilir. Tercih ettiğin pozisyonları seç ve bilinçaltın seni ele versin. Önce aşk mı, cinsellik mi?

1. Haydi bakalım başlıyoruz!

Accordion
Airplane
Alley

2. Birini tercih etmek zor mu?

Aquarius
Bizet
Bulldog

3. Pozisyonlara dikkatlice odaklan.

Butterfly
Caliper
Case

4. Hangisi sana daha uygun?

Cello
Chair
Clapper

5. Hangisi seni daha fazla çekiyor?

Flatiron
Helicopter
Ice Cream

6. Peki bunlardan?

Idyll
Leapfrog
Nun

7. Hangisi?

Piledriver
Precipie
Reverse Cowgirl

8. Oldukça zor pozisyonlar da var aralarında ama birini seçmelisin.

Rodeo
Scorpion
Spider

9. Seni en çok heyecanlandıranı söyle bize.

Surf Board
Thirst
Tiara

10. Son olarak bunlardan birini seç ve sonucu görelim.

Twins
Venus
Taurus

Aşk!

Bilinçaltın aşk diyor! Tercih ettiğin Kamasutra pozisyonları senin için aşkın daha önde olduğunu gösteriyor. Yaşadığın ilişkide cinsellik de senin için önemli tabii ki ama aşk olmadan olmaz diyenlerdensin. Sevmeden sevişmek pek sana göre değil. Cinselliğin tutku ile birleştiğinde zevk verdiğine inanıyorsun. İçinde duygusal çekimin olmadığı bir seks senin için olmasa da olur. Ancak ikisi birleştiğinde senin için tüm parçalar tamamlanmış oluyor. Sen bir aşk insanısın ve seni kalbinin idare ediyor olduğunu kabullenmelisin.

Cinsellik!

Bilinçaltın cinsellik diyor! Tercih ettiğin Kamasutra pozisyonları senin için cinselliğin bir adım önde olduğunun kanıtı gibi. Hayalindeki cinsellik olmadan aşk senin için daima eksik kalmaya mahkum. İyi bir seks hayatı yoksa ilişkiye odaklanmakta sorun yaşıyorsun. Seni duygularından önce cinsel dürtülerin kontrol ediyor. Tercih ettiğin pozisyonlar cinselliğin senin ilişki algının tam ortasında, güçlü bir şekilde durduğunu gösteriyor. Sen aşktan önce sekse tutkunsun!

Hem Aşk Hem Cinsellik!

Bilinçaltın hem aşk hem cinsellik diyor! Seçtiğin Kamasutra pozisyonları bilinçaltının oldukça dengeli olduğunu gösteriyor. Senin bir ilişkiden beklentin hem tutkulu bir aşk hem de ateşli bir cinsel hayat. Bunları birbirlerini tamamlayan parçalar olarak görüyorsun ve biri olmadan bir ilişkinin eksik kalacağını düşünüyorsun. Sadece aşk ya da sadece seks seni tek başına tatmin etmiyor. Ruhun her alanda olduğu gibi yaşadığın ilişkide de dengenin ahenginden yana ve seçtiğin pozisyonlar senin aşk ve cinselliğin harmanlanmış olmasını arzu ettiğini gösteriyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
iisunsweet1

neden böyle bir test var

ciancian

''sen eziğin tekisin. elin sabundan başka birşey bilmiyor'' çıktı. ne demek bu ?? bilen açıklasın

sumeyye-balci3

TABİKİ TİTİZSİN DEMEK SALAK

ciancian

ÇOK MUTLUYUM . : . )

byykutt

Bilinçaltın cinsellik diyor! Tercih ettiğin Kamasutra pozisyonları senin için cinselliğin bir adım önde olduğunun kanıtı gibi. Hayalindeki cinsellik olmadan aşk senin için daima eksik kalmaya mahkum. İyi bir seks hayatı yoksa ilişkiye odaklanmakta sorun yaşıyorsun. Seni duygularından önce cinsel dürtülerin kontrol ediyor. Tercih ettiğin pozisyonlar cinselliğin senin ilişki algının tam ortasında, güçlü bir şekilde durduğunu gösteriyor. Sen aşktan önce sekse tutkunsun! tamamen doğru... ( byykutt )

fatih-saglam1

Haydaa Para çıktı amk

heart-shaped-glasses

Aşk

Görüş Bildir