Meme, Burun ve Niceleri! İşte Ünlülerin Kendilerini Emanet Ettikleri Alanında Uzman Estetik Doktorları

3.1bPAYLAŞIM

Ay bunun burnunu kim yaptı, ay memesini kim doldurdu diye merak edenler buraya! İşte Türkiye'nin alanında uzman, ünlülerin de asla vazgeçemediği estetik cerrahlar!

1. Prof. Dr. Namık Kemal Baran

Estetik cerrah denince akla gelen ilk isimlerden biri Namık Kemal Baran. Asker kökenli, yıllarca GATA'da görev yapmış, Gazi Üniversitesi'nin kuruluşunda bulunmuş ve üniversitenin ilk rektörü!

Ona aynı zamanda Estetikçi Robin Hood da deniliyor. Ajda Pekkan, Hande Ataizi, Pınar Eliçe, Emel Sayın ve daha pek çok ünlü ismin ameliyatını yaptı... Şu anda ise yaşı oldukça ilerlemiş olmasına rağmen hala hastalar akın ediyor! Bu arada oğulları da kendisi gibi estetik doktoru oldular. Cihat Nazmi Baran adını çoktan duyurmayı başardı!

2. Op. Dr. Leyla Arvas

Op.Dr.Leyla Arvas kadın cerrah denilince ilk akla gelen başarılı plastik cerrahlardandır. Yurt dışında aldığı eğitimler, yaptığı çalışmalar ve kazandığı deneyimlerle adından sıkça söz ettiriyor...

Lip Lift, Göz Kapağı Estetiği, Yüz Germe (Endoskopik yüz germe) ve vücut şekillendirme prosedürleri de denilen Liposuction , Meme Dikleştirme – Büyütme – Küçültme ve Karın Germe ameliyatları özel ilgi alanı ve kendisi bu konularda uzman!

3. Prof. Dr. Nazım Durak

Yine GATA'dan bir doktor. Semra Özal, Gönül Yazar, Ebru Destan başta olmak üzere sosyete ve sanat dünyasının en ünlü estetik doktorları arasında önemli bir yerde!

4. Prof. Dr. Reha Yavuzer

Son dönemlerin en popüler isimlerinden biri Reha Yavuzer. Sürekli ekranlarda gördüğümüz ünlülerin birçoğunun başvurduğu doktor!

5. Prof. Dr. Fethi Orak

Ünlülerin tercih ettiği bir diğer isimlerden biri de Fethi Orak. Alanında inanılmaz deneyimli, özellikle memesine silikon taktırmak isteyen kadınların ilk adreslerinden biri oluyor!

6. Prof. Dr. Nazım Çerkeş

Hande Yener ve Niran Ünsal gibi isimlerin tercih ettiği ünlü doktorlardan biri Nazım Çerkeş. Burun estetiği konusunda oldukça iddialı olduğu söyleniyor...

7. Op. Dr. Teoman Doğan

Yine burun estetiği konusunda oldukça başarılı olan doktor, başta Belçim Bilgin olmak üzere birçok ünlüyü bıçak altına yatırmış!

8. Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu

Televizyonlarda da sıkça gördüğümüz estetikçi, yine ünlülerin en sevdiği doktorlardan biri!

9. Op. Dr. Fikret Çelik

Türkan Şoray, Derya Baykal, Serpil Çakmaklı gibi ünlülerin estetik doktoru. Televizyonlarda da sıkça gördük kendisini...

10. Prof. Dr. Aylin Karabulut

Yine televizyonlarda bolca gördüğümüz, alanında oldukça uzman; özellikle meme estetiğinde!

11. Dr. Mustafa Karataş

Bülent Ersoy'un meşhur estetikçisi! Aynı zamanda Gülben Ergen ve Seda Sayan gibi ünlüler de kendilerini ona emanet etmiş!

12. Prof. Dr. Onur Erol

Yine Ankara kökenli bir doktor. 1980 yılından beri ünlü doktorlar listesinde... Zamanın ünlü şarkıcılarından yüzüne kezzap atılan Bergen'i aylar süren ameliyatlar sonucunda eski haline getiren adam bu işte!

Bunun dışında Deniz Akkaya, Ebru Şallı, Petek Dinçöz, Harika Avcı gibi ünlü isimlerin de estetikçisi. Hala da işine devam eden ünlü doktor, 50 bin kadını ameliyat etmiş şimdiye kadar!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
c

Op. Dr. Celal Alioğlu efsanedir. Çok doğal işler yapıyor. Helal olsun.

cemal-bayar

Merhaba, makalede biraz torpil geçilmiş sanırım. Hani nerede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Yazar? Bir inceleyin isterseniz değerli hocayı. Adam mikrocerrahi yöntemini kullanmadan mikrocerrahiyle yapılmış gibi estetik ameliyatlar yapıyor. Listenin ilk iç sırasında ismi mutlaka yazılmalıydı. Sevgiler, saygılar herkese...

wellington

Bülent Ersoy'un doktorunun da ona benzemesi :D

penguen-geri-dondu

adam estetikle kendine benzetmiş bence bülent ersoy u :)

mavibiyik

Dr Onur bey yaa kalp kalp kalp

nazan-basari

10. Dr. Mustafa Karataştan uzak durmamız gerekiyor yani ortaya çıkardığı cins tipler :o

Görüş Bildir