Görüş Bildir
Haberler
Koronavirüs İçin ‘Eşcinsel İlişkinin Sonucu’ Diyen Patriğin Covid-19 Testi Pozitif Çıktı

etiket Koronavirüs İçin ‘Eşcinsel İlişkinin Sonucu’ Diyen Patriğin Covid-19 Testi Pozitif Çıktı

Koronavirüsün 'Tanrının eşcinsel evliliğe yönelik cezası' olduğunu söyleyen Patrik Filaret, Covid-19'a yakalandı. 91 yaşındaki Filaret'in sağlık durumunun stabil olduğu belirtildi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ukrayna'da 'yeni tip koronavirüsün (Covid-19) Tanrının eşcinsel evliliği cezalandırma şekli' olduğunu söyleyen Ortodoks dini liderin Covid-19 testi pozitif çıktı.

Ülkenin en önemli dini liderlerinden

Ülkenin en önemli dini liderlerinden

Birgün gazetesinin Independet'den aktardığına göreUkrayna'daki Hristiyanların en geniş tarikatının lideri Patrik Filaret'in Covid-19 nedeniyle hastaneye kaldırıldığı, sağlık durumunun ise stabil olduğu belirtildi.

Eşcinsel evliliğe karşı bir ceza olduğunu söylemişti

Eşcinsel evliliğe karşı bir ceza olduğunu söylemişti

Filaret, Mart ayında Ukrayna'da bir TV kanalında salgının, Tanrının 'insanlığın günahlarına, yani öncelikle eşcinsel evliliğe yönelik' cezası olduğunu belirtmişti.

Kilisesi tarafından yapılan açıklamada, 91 yaşındaki dini liderin düzenli testleri esnasında Covid-19'a yakalandığının tespit edildiği teyit edildi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
641
106
53
15
9
8
6
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Ercan

Oluyo böyle şeyler patrikçiğim..bizimkiler de sadece erkeklerin kaldığı kabe manzaralı otelde viagradan nalları dikebiliyorlar,,takma kafanı sen.

Kzlt

Şu popülasyondan ne kadar sıkıntılı insan çıkıyor, bir entübe hortumu kadar fayda sağlamayanlar her nevi musibeti eşcinsellere bağlar ama her ne hikmetse bur... Devamını Gör

King in the East

anaa bunlardan bizde de var.. yobaz her yerde yobaz.. güzel kapak olmuş