Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Erotik Yapımların Başarılı Yönetmeni Tinto Brass'ın İzlemek İçin Can Atacağınız 24 Filmi

-

İtalyan yönetmen Tinto Brass'ın bir an önce izlemek isteyeceğiniz 24 filmini derledik. 

Keyifli seyirler!

24. Budapeste Barı (1988)

IMDb 4,4

23. Kapris (1987)

IMDb 5,1

Yayınlandığı yıllarda Türkiye'de de "Kapris" ismiyle gösterime girmiş klasik bir Tinto Brass filmi. Eski aşklarından bıkan bir çiftin sadakatsizlik üzerine denemelerini anlatan filmde bu sadakatsizliklerinden sonra hafızalarında yer etmiş romantik anlar akıllarına geldikçe eski beraberliklerine geri dönmeyi arzu eden bir çift anlatılıyor.

22. Fallo! (2003)

IMDb 5,2

Kaçamaklar, ihanet, yaramazlık, aldatma gibi konular üzerinde geçen 6 hikaye anlatılmakta..

21. Yumuşak Et (1985)

IMDb 5,2

Miranda, her tip erkeğe hitap eden şahane bir plaza sahibidir. Bir yıl geçtikten sonra Miranda, dört mevsimin her biri için farklı bir sevgilinin yeteneklerinden yararlanarak kocasının ölümüyle başa çıkıyor. Bütün erkekler hoş ama hangisi en iyi sevgilidir ve kim uygun bir kocalık yapacak? Erotik komedidir. +16 filmdir.

20. Kara Melek (2002)

IMDb 5,2

Baharın ilk günlerinde Venedik çok güzeldir. Hayat ne getirirse getirsin aşk karanlık sokaklara, havaya ve sulardaki ışıklara çökmüştür. 1945 yılı baharının ilk günlerinde bir kadın, kendisini bekleyen arabaya hızlı adımlarla biner. Eşinin sahip olduğu rütbeyi, parayı ve kendi hayatını koruyabilmek için daha güvenli bir yere gitmesi gerekmektedir. Nazi faşizminin getirdiği, şehri aylaklar, züppeler ve tüccarlarla doldurarak şehrin tüm şiirselliğini silen havayı koklamaktan kaçınmak gerekmektedir. Ama o, geri dönmeyi tercih edecektir. Çünkü bu şehirde onu çeken, yalnızca evinin değil, aynı zamanda genç Nazi subayı sevgilisinin de orada olmasıdır.

19. Lola (1998)

IMDb 5,2

18. Posta Kutusu (1995)

IMDb 5,3

Yüzlerce kadın , erotik fantezilerini anlatan mektup , fotoğraf ve video kasetlerini Tinto Brass'ın posta kutusuna gönderiyorlar . Yönetmen posta kutusuna gelen malzemeden yola çıkarak derin keşiflerde bulunuyor.Kadını iç dünyasındaki gizliliklerine göz atıyor , cinsel isteklerine cevaplar arıyor. Fıkır fıkır, kıpır kıpır , hafifmeşrep ,edalı işveli , kimi fettan , kimi kedi gibi yumuşak ama hemen hepsi erkek fantezilerinde hiçbir pürüz çıkarmadan en bildik rollere girecek kadınlar.

17. Action (1980)

IMDb 5,3

16. Bütün Kadınlar Bunu Yapar (1992)

IMDb 5,3

Kocasını aldatan kadın ve onu takip edip kendince intikam almaya çalışan kocanın maceraları anlatılıyor.

15. Salon Kitty (1976)

IMDb 5,4

Kitty, Nazi askerlerinin rahatlamak için geldikleri bir genelevde çalışır. Bir ordu görevlisi Kitty’nin çalıştığı diğer askerler şantaj yapmak ve daha hızlı yükselmek için kayıt cihazları kurar. Margherita adında bir kız küçük bu kötü planı farkeder ve Kitty’nin zarar görmeden kurtulması için yardım eder.

14. Monamour (2006)

IMDb 5,5

13. Anahtar (1983)

IMDb 5,5

Uzun yıllar boyunca standart bir şekilde ilerleyen evliliğinin ardından karısı Teresa'nın cinsel dürtülerini uyandırmaya karar veren Profesör Nino Rolfe, gizli arzularını kaleme aldığı günlüğünü karısı tarafından "tesadüfen" bulunması için uygun bir yere bırakır. Bir süre sonra Teresa da aynı şeyi yapmaya başlar ve bu durum ikisi arasında bir kedi-fare oyununa dönüşür. Tinto Brass'ın, Junichirô Tanizaki'nin romanında büyük değişiklikler yaparak kendi sinemasına adapte ettiği La Chiave, Brass'ın genel yönteminin zıddına karakterler ve kurgu açısından da dolu ve başarılı olmasıyla takdir edilmiştir ve bu farklılığa rağmen her sahnesiyle auteur'ünün adını aklımızda yankılatmaya devam etmektedir.

12. Nerosubianco (1969)

IMDb 5,6

11. Kışkırtma (2000)

IMDb 5,6

Venedikli, 20 yaşındaki güzel Carla, erkek arkadaşı Matteo'nun gelip kendisini ziyaret etmesini beklemektedir. Carla, Matteo için bir apartman dairesi aramaktadır. Emlakçı Maria, Carla'nın karşı koyamayacağı bir şekilde ona olan cinsel ilgisini belli eder. Matteo, içinden gelen bir sesle olanları tahmin eder ve Londra gezisini iptal eder. 
Carla, Matteo'nun kendisinden ayrılmasına, Maria'nın eski kocası Mario'yla yakınlaşarak tepki verir. Mario, Carla'yı çılgın bir Londra partisinde değişik erotik oyunlara dahil eder. Matteo, şüphelerine rağmen Carla'yla Londra'da buluşmaya karar verir. Oldukça dramatik bir şekilde yaptıklarını itiraf ederler ve Matteo, kıskançlığının etkisiyle Carla'yı daha tutkuyla istediğini anlar.

10. Röntgenci (1994)

IMDb 5,7

9. Paprika (1991)

IMDb 5,7

Nişanlısının iş kurmasına yardımcı olmak için kasabadan büyük şehire gelen Paprika randevuevinde çalışmaya başlar..

8. Col cuore in gola (1967)

IMDb 5,7

Bernard bir gece kulübünde tanıştığı Jane'den hoşlanır. Jane'in babası kısa bir süre önce trafik kazasında ölmüştür, ancak Jane babasının bir şantajcı tarafından öldürüldüğünü düşünmektedir. Kulüpte bulunan bir cesetle birlikte ikili beraber kaçmaya başlar. Bernard'ın tek isteği gerçeği bulmaktır ve adım adım bu gerçeğe yaklaşacaktır.

7. L'urlo (1970)

IMDb 5,8

6. Il disco volante (1964)

IMDb 5,9

5. Yankee (1966)

IMDb 5,9

4. Corti Circuiti Erotici (1998)

IMDb 6,9

3. La vacanza (1971)

IMDb 7,1

2. Dropout (1970)

IMDb 7,4

1. Chi lavora è perduto (In capo al mondo) (1963)

IMDb 6,3

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
birinci-tekil-birey

Porno ile alakası olmayan, ancak erotizmi ilginç bir bakış açısıyla işleyen filmler. "Konulu" sınıfında yer alırlar :)

polatts1

bütün kadınlar bunu yapar ✴️✴️✴️😉 filmin ismi bile yeter.

bapsi

tinto unutulmaz

Görüş Bildir