Görüş Bildir

Metin Hara Haberleri

Metin Hara ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Metin Hara ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

TEDxIstanbul 19 Mayıs'ta Gençlik Bayramı'nı Kutluyor!
Geçtiğimiz yıl rekor katılımla gerçekleşen TEDxIstanbul, Volkswagen ana sponsorluğunda ve Bankalararası Kart Merkezi resmi sponsorluğunda 19 Mayıs’ta, dünyadan ve Türkiye'den önemli isimleri “Yeniden Keşfet” teması etrafında Volkswagen Arena’da bir araya getiriyor.Technology, Entertainment ve Design sözcüklerinin baş harflerinden oluşan TED, “ideas worth spreading/paylaşmaya değer fikirler” sloganıyla yola çıkan ve kar amacı gütmeyen bir küresel konferanslar serisidir. 1984 yılından günümüze uzanan konferanslar serisinin asıl amacı, farklı alanlardaki ileri derecede bilgi sahibi kişilerin konuşmalarıyla bilgi alışverişine zemin oluşturmaktır.
Metin Hara / "Aşkın İstilası" Yol
Dünyanın dört bir yanında aldığı eğitimlerle birçok enerji  tekniğinin bilgisini modern tıp bilgisiyle sentezleyerek etkin bir tedavi ekolü benimseyen Metin Hara, sevginin ve düşünce gücünün neler yapabileceğini bilimsel ve uygulamalı olarak göstermektedir.14 Haziran 1982 tarihinde, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunda tamamladıktan sonra, orta ve lise öğrenimi için Üsküdar Amerikan Kolejine gitmiştir. 12 yaşında kendi içsel yolculuğuna başlayan Metin, bu süre boyunca birçok farklı öğretide eğitimler almış, ezoterik anlamda kendini geliştirmiştir. 2000 yılında babasının geçirdiği ağır bir trafik kazasında babasını 1 yıl sonra tekrar ayağa kaldıran fizyoterapistlerden etkilenip İstanbul Üniversitesi Çapa Kampüsü Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümüne girmiştir. Üniversite hayatı boyunca geçimini sağlamak için reklam oyunculuğuna başlamış, birçok ulusal ve global markanın Türkiye ve yurtdışındaki tanıtım mecralarında yer almıştır. 2000 yılından itibaren insanların yaşamlarını dönüştürebilmesi için ağır hastalıkları olan insanlara seminerler ve bireysel seanslar yapmaya başlamıştır. 2007 yılında ''Dinle Neyden'' adlı filmin başrol oyuncularından biri olarak 2008'de Uluslararası Ankara Film Festivalinde en iyi genç yetenek ödülüne layık görülmüştür. 2008 yılında “Trusthuman- İnsanagüven” projesini hayata geçiren Metin “Başka Bir Dünya Mümkün” felsefesiyle bireysel seanslar ve toplu seminerlerle insanların hayatına dokunmaya devam etmiştir. 2014 yılında ''Aşkın İstilası'' 3’lemesinin 1. kitabı olan “Yol” kitabı, sadece ilk 3 ayda 100.000’in üzerinde satmış, yaklaşık 8 ay boyunca bestseller listelerinde kalmıştır. 2014 yılında birçok global markaya eğitimler veren Metin, sosyal sorumluluk bilinciyle dikkat çekmiştir. Her dokunduğu hayat için ağaç diken, yunus evlat edinenhapishanelere, yetimhanelere,huzurevlerine yaptığı ziyaret ve yardımlarla dikkat çekmiştir. Birçok çevre ve sosyal sorumluluk derneğine üye olan Metin, Kansersiz Yaşam Derneği yönetim kurulu üyesidir.2014 yılında her bireyin dünyaya sunabilecek bir hediyesi olduğunu anlatmak için, Trusthuman Academy’yi kurmuştur.Aynı yıl Tedx konuşmacısı seçilip 126 ülkede yayınlanan “Başka Bir Dünya Mümkün” adlı konuşmayı yapmıştır.2015 yılında Hürriyet Gazetesinin pazar ekinde yazıları yayınlanmaya başlamış ve büyük ses getirmiştir.Türkiye'de birçok üniversitede, tıp fakültelerinde, sağlık kuruluşlarında eğitimler düzenleyen Metin, yurt dışında da birçok ülkede eğitimler vererek sevgi ve düşünce gücünün insan sağlığı üzerindeki etkisini bilimsel ve uygulamalı olarak öğretmektedir.
Milli Yengemiz Adriana Lima'yı Yakın Zamanda Manşetlerde Görebileceğimiz Olası 13 Konu
Adriana Lima uzun yıllardır, her daim, dünyanın gündeminde olan bir isim. Fakat son zamanlarda onu ülkemizin gündeminde eskisinden de fazla görür olduk. Elbette, bunun sebebi Metin Hara'yla olan sansasyonel ilişkisi! Artık dört haberden üçünde Adriana Lima var ve başlıklarda gördüğümüz ŞOK ŞOK ŞOK'lara pek de şaşırmıyoruz haliyle. Ülkemizin gündemine pek uyum sağlayan Adriana Lima'yı artık görsek de şaşırmayacağımız olası haberlere şöyle bir yakından bakalım...