Metin Hara, Adriana Lima ile Yaşadığı Gürül Gürül Aşkın Detaylarını İlk Kez Anlattı

1.1bPAYLAŞIM

Adriana Lima ve Metin Hara aşkı tam gaz devam ediyor. Dün Twitter üzerinden bir açıklama yapan Metin Hara, bugün Hürriyet gazetesi yazarı Ayşe Arman'a bomba bir röportaj verdi ve biricik aşkı ile yaşadığı ilişkisini anlattı. Bakalım neler demiş...

Son olarak Ayşe Arman'a bir röportaj veren Metin Hara, oldukça ilginç beyanlarda bulunmuş. Bu röportajdan en çok göze çarpanlar ise şöyle:

"Kurgu diyenlerin ya matematikleri bozuk ya da ahlakları!"

Ayşe Arman'ın "bu aşk kurgu mu" sorusu üzerine şöyle cevap verdi Hara: "Ayşecim, sen de senelerdir basının içindesin. Bir kadınsın, sen de ünlüsün. Gözünü seveyim, sana para teklif edilse ve sevmediğin bir adamla öpüş dense, öpüşür müsün? Kabul eder misin? Etmezsin di mi? Kim eder? Bunun böyle olduğunu düşünebilmek nasıl bir kafadır? Nasıl bir zihniyet buna ihtimal verir? Üstelik sözünü ettiğimiz kadın, dünyanın en ünlü, en çok para kazanan modeli. Zaten kazanmış kazanacağı kadar. Bu kadının çalıştığı markaların ve aldığı bütçelerin büyüklüğü inanılır gibi değil, bunun farkında mı değiller? Ya matematikleri bozuk ya da ahlakları!"

"Bu sefer para kazanmadı. 30 TL’ye alınan bir müzik kutusu, bir kâğıda yazılan şiir kazandı!"

Arman'ın "İyi de her yerde öpüşüyorsunuz. Gerçekten aşık olan adam kaybolur" sözleri üzerine ise "Ayşecim, bizim kaldığımız çiftlik 50 dönüm. Birazdan sana bulunduğumuz yerdeki dağın fotoğrafını yollayacağım. Nereden çektiklerini gör. 1.5 km’den, upuzun teleobjektifle çekiyorlar. Biz de oraya branda gerdirdik. Onlar tabii böyle yazacak, böyle konuşacak. Bu sefer purolu, yatlı, fabrikalı adamlar kazanmadı, 30 TL’ye alınan bir müzik kutusu, bir kâğıda yazılan şiir kazandı! Gençler bunu bilsin. Artık sadece parayla olmuyor bu işler. Sadece dünyayı, havayı, insanları, çalışanları sömürenler kazanmıyor. Gönlü geniş, sıfatların ötesinde güzel bir kadın bile, bir tane şiire, bir müzik kutusuna, gayet rahat vurulabiliyor! Sana âşık oluyor! Gençler bunu örnek alsın, çekemeyenler de sodalarını içsinler! Çünkü daha büyük şeyler de olacak…" şeklinde yanıt verdi.

"Bütün dünyanın Paulo Coelho’su olacağım"

"Aşk olarak da olacak, başarı olarak da olacak. Ben daha Birleşmiş Milletler’de seminer vereceğim. Bütün dünyanın Paulo Coelho’su olacağım. Binlerce insanın hayatını değiştireceğim. Her sene hedefime biraz daha yaklaşıyorum. O yüzden bu yazılıp çizilenlere hiç sinirim bozulmuyor. Hatta Demet Akalın da bir şey yazmış çok güldüm..."

“Adam öldürmedik, uyuşturucu kullanmadık, kötü bir şey yapmadık, sadece aşk yaşıyoruz!”

Bir restoranda görülmeleri üzerine ise: "E sıkıldık. Beş gün kadını papağan gibi burada mı tutayım? 12 araba gazeteci bekliyor kapıda diye, ben niye kendi hayatımı kısıtlıyorum? Yenge, muhteşem bir şey söyledi dün bu arada: “Adam öldürmedik, uyuşturucu kullanmadık, kötü bir şey yapmadık, sadece aşk yaşıyoruz!” dedi. Gerçekten de öyle. Bizim hiçbir problemimiz yok. Dünya da aslında umurumuzda değil. Biz havaalanının lounge’unda öpüşüyorduk, bir hıyar çekmiş. Sevdiğim kadın, öperim, bu kadar! Sana ne? İndik, zaten basın buradaydı.  Arkamızdaki arabaya çarptılar araya girmek için. Bu arada yazdıkları da doğru değil, biz hız mız yapmadık, alenen yalan yazıyorlar. Geldik, villanın tepesine tırmandılar. Bodyguard’lar getirttik, güvenliğinden korktuk kadının. Şimdi 12 araba bekliyor. Sen söyle, objektiflere yakalanmamanın imkânı var mı? Demin de dağa tırmandılar…"

"Acunla tanışmıyorum, program yapmak gibi bir şey söz konusu değil."

"Kirada oturuyorum. Adriana Yenge’yi de, 5. Gazeteciler Sitesi’ndeki evime götürürüm, evin şekli şemali ya da nerede olduğu onun umurunda değil ki…"

"Sen benim eski sevgililerimi hiç google'ladın mı?"

Ayşe Arman, herkesin aklındaki o soruyu soruyor: "Sen Marlon Brando değilsin, bu kadın sende ne buldu?"

"Fiziksel çok bir özelliğim yok ama sen hiç benim eski sevgililerimi Google’dın mı? E ben sana söyleyeyim o zaman. Aslı Tandoğan, Ekin Türkmen, Müge Boz, Beste Kökdemir. Bunlar benim eski sevgililerim. Hepsi inanılmaz güzel, kendi alanlarında inanılmaz başarılı, sempatik, yaratıcı, üretken ve çok güzel kadınlar. Hepsi de ünlü. Ben kimseye bir şey kanıtlamak durumunda değilim. Bugüne kadar de hep sessiz durdum. Birlikte olduğum kadınların hepsi zaten dünya güzeli ve dünya tatlısı. Muhteşem gönüllü kadınlar. Şimdi de kanlı canlı, gayet doğal, iki çocuk annesi, ailesine yardım eden Adriana Lima var hayatımda. Ben de onun hayatının bir parçasıyım. Nokta…"

Adriana Lima, "Seninle her şeye hazırım, nerede gittiğimizin önemi yok, yeter ki senin yanında olayım!” diyor.

Evet, Metin Hara'nın söyledikleri özet olarak böyle. Yengeler, Google'lar, aşklar havada uçuşuyor gördüğünüz gibi... E bize de "Hayırlısı olsun" demekten başka bir şey düşmüyor.

Röportajın tamamını buradan okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kaptanpirana

Bu adamın adriana ile birlikte olmasına okeyim ama adriana ile birlikte olunca ben artık her şeyi yapabilirim gibi kendisini ilahlaştırma girişimlerine anlam veremiyorum ulan! mesela güzel bir kız ile birlikte olunca ne elde etmiş oluyorsun adrianayı zamanında aldatıyorlardı şimdi ilişkisi ile bir yere gelebilme isteği ne kadar iğrenç ne kadar zavallı bir durum ve bunu yapıyor ki eski sevgililerini ifşalamasından bunu net anlamalısınız.

jonsnow_thebastard

He bu arada çiftlikteki fotolara okey de arabada her an öpüşmelerine ne demli yada sülük gibi elleri yapış yapış gezmelerine. Bu da mı gazetecilerin sapıklığı...

jonsnow_thebastard

Abi adam çok egoist. Enerji, menerji diye kitap yazan adam birleşmiş milletlere gidicem diye hava çakıyo. Bence ilişkileri de sahte hani adam adını duyurdu mu duyurdu yani gerçekten de işe yaradı, babamı bile Metin Hara derken duydum yani adam citten kazandı.

shawk

sen nasıl hıyar bir herifmişsin ya !!! sen hiç eski sevgililerimi googladın mı diyip ifşa etmek nedir ?!! ayrıca bir şey satmıyorum derken utan bari sürüyle kitap ve kdvsi içimizde olan seminerleri babam satıyor çünkü sayın Paulo Coelho..

quentynmartell

beton yetmez reyiz konuşsunlar bırak.

Görüş Bildir