Görüş Bildir
Haberler
Sana Hangi Tip Erkekler Hasta?

etiket Sana Hangi Tip Erkekler Hasta?

Trex
12.07.2017 - 15:30

Senin elbette hoşlandığın bir tip vardır. Peki ya senden ne tip erkekler hoşlanıyor? Sana hangileri hasta? Hepsi bu testin sonunda!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Öncelikle seni tanıyalım :) Kaç yaşındasın?

2. Peki söyle bakalım. Hangi erkeğe hiç güven olmaz?

3. Adriana Lima - Metin Hara ilişkisini duyunca ilk tepkin ne oldu?

3. Adriana Lima - Metin Hara ilişkisini duyunca ilk tepkin ne oldu?

4. Peki sence bu ilişki ne kadar sürer?

4. Peki sence bu ilişki ne kadar sürer?

5. O zaman geçelim Adriana'yı. Bir erkekte ilk önce ne dikkatini çeker?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Son olarak bu tweet sence ne kadar komik? (0= Hiç komik değil 5= Çok komik)

6. Son olarak bu tweet sence ne kadar komik? (0= Hiç komik değil   5=  Çok komik)
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Maçolar!

Maçolar!

Sana tam anlamıyla maço erkekler hasta! Her ne kadar sert görünse de, sen onun içindeki minnoşu ortaya çıkarabilirsin ve o senin için gerekirse kendini ateşe bile atar. Sevdi mi de tam sever yani, hatta öyle ki sevme eylemi ete kemiğe bürünse onun gibi bir şey olur!

Kumral Bombalar!

Kumral Bombalar!
foto.rotahaber.com

Sana kumral erkekler hasta! İşin güzel tarafı senin için de erkeği çekici yapan ilk şey kesinlikle onun altın tonlarındaki saçları ve sakalları. Senin için çoğu zaman bir erkek sarışınsa kesinlikle yakışıklıdır. Ve yakışıklı erkeklerin senden kaçmasına imkân yok ;) Bu serseri görünümlü erkekler çevrende pervane olmuş durumda. Bu tip serseri bir erkeklerin içindeki uysallığı ancak senin gibi bir kadın çıkarabilir. Sen işini bilirsin, fazla söze ne hacet ;)

Üniformalılar!

Üniformalılar!

OoooooOOOOOOoooOOoo üniformalılar sana hasta! Artık pilot mu kaptan mı subay mı bilemiyoruz! Ama bunlar sana hastaaaa. Onları baştan çıkaran bir auran var. Sen eğlenceli, değişik, çılgın bir kadınsın! Hafif bi delilik var yani sende ;) Bu yüzden üniformalı erkekler sana da hep çok çekici geldi; üniformalı bir erkek gördün mü eriyip gittin yani. Onlardaki bu ciddi, etrafına korku salan hava seni çok etkiliyor. Seni kendine çeken şey karizma kısacası. Üniformalı erkekler senin koruyucu şövalyelerin ve her şeyden önce seni prenses peri sanıyo, mitolojiden biri sanıyoo :)

Sakallı çıktı!

Sakallı çıktı!

Vay vay vaaaay... Sakallı beyler sana hasta! Senin için erkek dediğin kaşlı gözlü döşü kıllı olacak zaten :) Sen sakal seviyorsun; sakallı erkekler de sana hasta. Erkek dediğinde de özenle uzattığı bakımlı ve istediğin zaman oynayabileceğin bir sakalı olacak! Sen sevmezsin öyle bebek suratlı, kılsız, tüysüz erkekleri. Çocuk gibi gelir onlar sana hep. O ne öyle bebek gibi değil mi yani? Ayrıca böyle erkekler de çok şefkatli olurlar hani, tıpkı senin gibi. Kedi gibidirler, seni özel hissettirirler bir yandan da. Tam bir aşk adamıdırlar kısaca. Hadi yine iyisin ;)

Uzun Saçlı!

Uzun Saçlı!

Verdiğin cevaplara göre sana uzun saçlı erkekler hasta! O kadar kadın arasından seni buluveriyorlar. Kimi açılabiliyor, kimi içinde yaşıyor ama şu kesin: Senin için ayılıp bayılıyorlar... Sebebini bilmiyoruz ama uzun saçlı erkekler de sana hep çok çekici gelmiştir. Her zaman bir adım öndedir onlar senin için. Sana göre uzun saçlı erkeklerin kendilerine has bir tarzları, bir duruşları vardır. Öyle herkesle muhatap olmazlar. Biraz kapalı kutudurlar. İşte bu gizlilik bu asilliktir seni kendine çeken. Sen de zoru seven, gizemli ve herkesle laubali olmayı sevmeyen biri olduğun için uzun saçlı erkekler senin için biçilmiş kaftan. Siz erin muradınıza, biz çıkalım kerevetine :)

Takım Elbiseli çıktı!

Takım Elbiseli çıktı!

Vaaaay vay vay... Elinde evrak çantası, ayağında yeni boyanmış şık mı şık ayakkabıları ve üstünde jilet gibi takım elbisesiyle işinde gücünde adamlar sana hasta çıktı!  Çünkü sen kendini bilen, olgun ve gerçekçi bir insansın. Asla salak salak hayallere kapılmazsın.  Bulanıklık yoktur senin kafanda ve her şeyi olması gerektiği gibi ciddiye alırsın. İşte seni de senin gibi ciddi, olgun, ne istediğini bilen birine de  aynı olgunlukta beyler hasta oluyor. En kısa zamanda mutluluğu bulman dileğiyle ;)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1191
545
274
245
216
127
107
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
İklim İlker

sakallı ne ya iki saattir cevapları değiştirip tekrar yapıyorum hala sakallı çıkıyo ALLLAHIM NERDE HATA YAPTIM

Feyza

Vay vay vaaaay... Sakallı beyler sana hasta! Senin için erkek dediğin kaşlı gözlü döşü kıllı olacak zaten :) Sen sakal seviyorsun; sakallı erkekler de sana h... Devamını Gör

İpek Yeşim

no_god aynen

menemen

sakallı ne aq hayır hangi enayi beni sever oglum birde hastaymıs eww