Görüş Bildir

Fransa Haberleri

Fransa ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Fransa ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Neymar'ın Brezilyalı Modele Attığı Mesajlar İfşa Oldu: 'Hiçbir Şey Yaklaşmamıza Engel Değil'
PSG forması giyen 30 yaşındaki dünyaca ünlü yıldız Neymar, bir modele attığı mesajların ifşa olmasıyla birlikte günün en çok konuşulan ismi oldu. Takım arkadaşı Mbappe ile aralarının açılmasından sonra futboldan çok saha dışındaki hareketleriyle gündeme gelen Neymar'ın mesajının ifşa olmasının ardından, model Anna Lis'in takipçi sayısı 350 bini geçti.
Çarpıcı Araştırma: Kazananın Olmayacağı Nükleer Savaşın Çıkması Durumunda 5 Milyar Kişi Açlıktan Ölecek
Rusya ve ABD arasında çıkacak bir nükleer savaşın beş milyar insanın ölümüyle sonuçlanacağı yönünde bir araştırma yayınlandı. Ölümlerin büyük bir kısmının nükleer patlamalar ve sonrasındaki serpintilerin aksine kıtlıktan kaynaklanacağı öngörülüyor. Nükleer bir kıyamet durumunda 5 milyar kişinin sadece açlıktan öleceği yönündeki araştırmanın detaylarına bakıyoruz.
Merve Aydın Yazio: Salman Rushdie Ne Yaptı?
Daha önce Geceyarısı Çocukları adlı kitabını okuyup yorumladığım, Booker Ödüllü yazar Salman Rushdie, 12 Ağustos 2022’de New York’taki  Chautauqua Enstitüsü’nde düzenlenen bir konferansta saldırıya uğradı. Peki neden? Ne yaptı, kimin damarına bastı da boğazından bıçaklandı? Geçmişin hesaplaşması mıydı, yeni bir dava mıydı? Hepsinden önemlisi kimdir bu Salman Rushdie?
İzlerken İngiliz Mizahını İliklerinize Kadar Hissedeceğiniz İngiltere Yapımı Polisiye ve Suç Dizileri
İngiliz komedisi çoğu kişi tarafından sevilen bir türdür. İngiliz yapımı dizilerde de özellikle birbiriyle çatışan iki dedektifin cinayet vakaları çözdüğü polisiye türündeki işler oldukça yaygındır. Sherlock Holmes, Death in Paradise ve Father Brown gibi dizler başta olmak üzere İngiliz komedisi türündeki polisiye dizilerden oluşan listeye göz atabilirsiniz. İyi seyirler.🎬📺
Lefkoşa-İstanbul Uçağı Kaçırıldı, Clinton, Monica Lewinsky'yi İtiraf Etti; Saatli Maarif Takvimi: 18 Ağustos
18 Ağustos 2022'den herkese günaydın, iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler! Tarih tekerrürden ibaret değilse de geçmiş bize gelecek için çok önemli şeyler anlatır. Bu yüzden takvimimizi elimizden geldiğince geçmişin önemli olayları ile donatmaya çalışırken bir taraftan da hoşunuza gidebilecek maddeleri eklemeye gayret ediyoruz. Bu takvim etkileşimli olduğu için sizlerin yorumları ve katkıları da bizim için ayrıca değerli. Haydi hafta sonuna -bugünü saymayalım- 1 gün kaldı, sabır. Yarın görüşürüz dostlar!
Sosyolojiyle İlgilenen Hemen Herkesin Muhakkak Okuması Gereken Kitap Önerileri
Sosyolojiyle ilgilenen biriyseniz, bu kitapların her biri size çok iyi gelecek! İşte hem eğitim hayatınızda hem de kişisel hayatınızda size yol gösterecek kitap önerileri...'Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.'
Karlıova ve Marmara'da Deprem Oldu, Kayıp Picasso Urfa'da Bulundu; Saatli Maarif Takvimi: 17 Ağustos
17 Ağustos 2022'den herkese günaydın, iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler! Tarih tekerrürden ibaret değilse de geçmiş bize gelecek için çok önemli şeyler anlatır. Bu yüzden takvimimizi elimizden geldiğince geçmişin önemli olayları ile donatmaya çalışırken bir taraftan da hoşunuza gidebilecek maddeleri eklemeye gayret ediyoruz. Bu takvim etkileşimli olduğu için sizlerin yorumları ve katkıları da bizim için ayrıca değerli. İş günlerinin ortasındayız, bu demek oluyor ki geçmiş ve gelecek hafta sonuna da eşit mesafedeyiz. Tatil günleri tatlı ancak tadı almak için de çalışmak şart. Bugün için en çalışkan günümüz diyorlar, eh hadi bakalım. Yarın görüşürüz dostlar!
  • 5