Görüş Bildir

Cengiz İmren Haberleri

Cengiz İmren ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Cengiz İmren ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Şimdi Gülben ve Hülya Düşünsün! Seren Serengil Verdiği Kilolarla Küllerinden Tekrar Doğdu
Şu an henüz lisede olanlar için eminiz ki Seren Serengil, 'O kim yeaaa' diyecekleri bir isim. Bu yüzden önce onun ne kadar nevi şahsına münhasır bir ünlü olduğunu anlamanız için hayatını biraz özet geçeceğim. Seren Serengil namı diğer Sero'muz 1976 doğumlu, yani 40 yaşında. Eskilerin bildiği, oyuncu ve komedyen Öztürk Serengil'in kızı. Yani bir zamanların ünlü çocuğu. O zamanlar ona 'Seren Bebek' demiyorlardı çünkü ünlü çocuklarına bebek demek henüz popüler olmamıştı. Şimdinin Zehra ile İdo'su gibi düşünebilirsiniz.
Tuhaf Bir Hayat... En İlginç Magazin Figürlerimizden Biri Olan Seren Serengil'in A-acayip Geçmişi!
Ekranlarımızda onu her gün görüyoruz. Şimdiye kadar pek çok sıfatı oldu: Oyuncu, şarkıcı, assolist, gazeteci... Şu sıralar ise bir magazin programı sunuyor. Aynı zamanda magazin gündemine kendisi de bolca malzeme veriyor. Ünlülerin hayatları hakkında yorum yaparak mesleğini icra eden Seren Serengil'in hayatını da biraz biz didikleyelim ve yorumlayalım dedik.Zira gerçekten de ilginç bir hayat!
Şarkılar Bizi Söyler Konukları Kim? 26 Mart Şarkılar Bizi Söyler'in Konukları...
Her hafta cumartesi akşamları izleyicileri müziğe doyuran program Şarkılar Bizi Söyler, bu hafta çok sevilen bir konseptle ekranlarda olacak. Kanal D ekranlarının sevilen eğlence programlarından biri olan Şarkılara Bizi Söyler, bu akşam 42. bölümü ile herkesin kulaklarındaki pası silmeye geliyor. Birbirinden ünlü isimleri ağırlayan programın bu haftaki konukları ve konsepti oldukça merak edildi. Her cumartesi farklı bir konsept ile seyircilerin karşısına çıkan Şarkılar Bizi Söyler bu hafta da büyük ilgi görüyor. Şarkılar Bizi Söyler'i  Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici sunuyor. Peki Şarkılar Bizi Söyler bu akşamki konukları kim? İşte Şarkılar Bizi Söyler 26 Mart Cumartesi konukları...
İbo Show Konuğu Cengiz İmren Kimdir? Cengiz İmren Kaç Yaşında ve Nereli?
Yıllar sonra ekranlara geri dönen sanatçı İbrahim Tatlıses, yılbaşında şarkılarla izleyenlere müzik ziyafeti sunmaya devam ediyor. Her hafta farklı konuklarla birlikte programında izleyenlerini eğlendiren İbo SHOW bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Programda merak edilen konuklardan biri de Cengiz İmren oldu. Peki Cengiz İmren kaç yaşında ve nereli? Tüm bu soruların cevaplarını haberimizde sizler için derledik...