Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Şimdi Gülben ve Hülya Düşünsün! Seren Serengil Verdiği Kilolarla Küllerinden Tekrar Doğdu

620PAYLAŞIM

Şu an henüz lisede olanlar için eminiz ki Seren Serengil, "O kim yeaaa" diyecekleri bir isim. Bu yüzden önce onun ne kadar nevi şahsına münhasır bir ünlü olduğunu anlamanız için hayatını biraz özet geçeceğim. 

Seren Serengil namı diğer Sero'muz 1976 doğumlu, yani 40 yaşında. Eskilerin bildiği, oyuncu ve komedyen Öztürk Serengil'in kızı. Yani bir zamanların ünlü çocuğu. O zamanlar ona "Seren Bebek" demiyorlardı çünkü ünlü çocuklarına bebek demek henüz popüler olmamıştı. Şimdinin Zehra ile İdo'su gibi düşünebilirsiniz.

1. Serenciğimizin babası ünlü ve çapkın oyuncu Öztürk Serengil, annesi de İtalyan asıllı sosyetik bir isim olan Nevin Teoman olunca kendisi Amerikan Hastanesi'nde doğuyor.

Tam bir pirenses!

2. Anne babası çocuk yaşında boşanan Sero'muz erken yaşta bunalıma giriyor. Anacığı da onu elit ve kültürlü yetişsin diye önce Yıldız Koleji'ne, sonra da yüksek eğitim için sırasıyla Londra ve İsviçre'ye gönderiyor.

Küçük yaşta bale ve piyano dersleri de alan Sero'muz sık sık ne kadar eğitimli olduğundan bahseder.

3. Fakat Sero çılgın, Sero deli ve onca okul sanki boşunaymış gibi daha 16 yaşında assolistliğe, hemen sonrasında da sinemaya, yani oyunculuğa atılıyor.

Küçük Emrah ile birlikte bir dizi gençlik filminde başrol oynuyor.

4. Hayattaki kariyer tercihleri ile annesini delirten Seren, bununla da sınırlı kalmıyor. Memlekette ne kadar hayırsız varsa hepsine sırayla aşık oluyordu.

Bunlardan en akılda kalanı, hapisteki Cengiz İmren ile yaşadığı büyük aşktı. Bu aşk Cengiz'e hala dillerde dolaşan aşk şarkıları yazdırdı.

5. Bir dönem evlilik programı da yapan Seren Serengil nasıl da salak bir aşık olduğunu söylemekten asla utanmıyor.

Bu anlamda kendisi Türk televizyonlarının en açık sözlü insanı olarak tarihe geçiyor.

6. Bir ara da anti-Gülben olarak da tanınan Seren, evdeki köpeğine "Gülben" denince havlamayı öğrettiği için magazin manşetlerine düşmüştü. Gerçek bir şapşal!

7. Gelelim Seren'in yani Sero'nun neden tekrar gündem olduğuna. Ay korkmayın bu sefer kötü haber değil!

8. Bir süredir sağlık ve kilo problemleri ile mücadele eden, annesi ile de hayırsız koca işlerini bıraktığı için arasını düzelten Seren, mide küçültme ameliyatı olmuş.

9. Bununla da yetinmeyen Seren, gerçek bir zengin gibi evine haftada üç kez spor koçu getirmiş.

Biz de naylon eşofmanlarla parklardaki aletlere tırmanalım n'olacak!

10. Böyle olunca da zaten fazla olmayan birkaç kilosundan kurtulan Seren, gerçek bir afete dönüşmüş.

11. Bize sorarsanız hafif tombişlik de ona yakışıyordu. Fakat onun dediğine göre böyle çok daha güzelmiş.

Dediğine göre kendine aşık olmuş.

12. Köpeği Lady ile sık sık fotoğraf paylaşan Seren'in değişimi hayranlarının bazılarını oldukça kızdırmış.

13. Hayranları "Zaten çok kilon yoktu, neden böyle sağlıksız oldun." diye çemkirmişler. O da yetmemiş koca kafalı oldun demişler.

Bizce koca kafalılık da yakışmış.

14. Fakat Seren eleştirilere "İnsülin direncim var, tansiyonum var, böyle daha sağlıklıyım." diye cevap vermiş. Özetle bir kere de bir şeyi beğenin vicdansızlar gibi bir şeyler demiş.

15. 40 yaşında kendisiyle tekrar barıştığını, kalbinin boş olduğunu ve artık çocuk istemediğini söyleyen Sero, cümlelerini "Yine de kısmet, belli olmaz." diye tamamlamış.

16. Ayrıca senelerdir aynı kuaföre giden Seren, Instagram'da her daim kuaförü ile fotoğraf paylaşıyor. Sonuçta bu ülkede "Seren Saçı" diye bir gerçek var.

17. Köpeği Lady ile de fotoğraf paylaşan Seren, o köpeği kendine nasıl benzetmiş akıl sır erdiremedik. Ponçiklik bu!

18. Ay o ceketler ne Seren, biz giysek rüküşlük dersiniz!

19. Son olarak Seren'in kötü günleri geride bırakıp köpeği Lady ile birlikte mükemmel ve sağlıklı bir hayat yaşamasını diliyoruz.

Yıllarımız senin mutluluğu bulmanı beklemekle geçti!

Bonus: Gerzobaş Lady için ise ayrı Instagram hesabı istiyoruz. Bu nasıl bir tatlılık!

Ayrıca emin olmamakla birlikte Lady'nin "Gülben" denince havlayan minnoşun evladı olduğundan şüpheleniyoruz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yalin.oztutuncu

ya gençler bu yaz bodrum da türkbükünde tatil yaptı bu hatun. fotoğraflar hep shoplu. o bacaklardaki selülitler nerede? ayrıca yüzü sanki hiç çizgi yokmuş gibi. kadın 20 cm uzakta duruyo o surata bakılmaz . Ayrıca Sinan beyden yardım istedi tekrar ekranlara çıkmak istiyormuş :D dedikodunun dibine vurdum... TŞK SEREN

emrec

kafa aynı kalınca bedenin pek manası olmuyor.

gulizaydin

sanki kafayı sonradan koymuşlar gibi

bukakurda

öncelikle, mide ameliyatı olabilmesi için bildiğim kadarıyla 100 kilo ve üzeri olması gerek, yoksa 80-90 kiloya mide ameliyatı yapmıyor hiçbir doktor. Seren Serengil de olmuş demek ki 100 ve üstü. Ayrıca şu an fit veya formda bir kadın gibi değil de, eksik doğmuş ve yetersiz beslenmiş gibi duruyor. Zaten suratı estetik içinde, kafasını görmesen bu kadın 18-20 yaşında dersin de, kafayı almışlar başka bir gövdeye takmışlar resmen. Doğal görünüm ve sağlıklı olmadıktan sonra kilo vermiş olmanın bir mantığı yok kanımca.

ece-ozbudak

aşırı yapay gözüküyor...doğal değil ve itici gözüküyor.Bence her yaş kendince güzel bu kadar şeye gerek yok...

Görüş Bildir