Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bir Dönem Magazin Gündemimizdeki Bu Konuları Hatırlayınca "Vay Be Ne Günlerdi!" Diyeceksiniz

186PAYLAŞIM

Bir zamanlar neler gördük, yaşadık inanamazsınız...

1. Sibel Can'ın sahne aldığı Polis Balosunda elbisesini yukarı doğru çekiştirmesi

i.internethaber.com

Dönemin büyük gümbürtü kopartan olaylarından biriydi ama niye öyleydi bilmiyoruz. Bir de Sibel Can'ın asimetrik kestirdiği kakülü de bir o kadar olay olmuştu hatırlarsanız.

2. Tarkan'ın manken Jülyet Dilge ile kameralar karşısında doludizgin aşk yaşaması ve bu ilişkinin Ferda Anıl Yarkın yüzünden bitmesi

Tarkan'a bayılan tüm genç kızlar bu ilişkiye sinir oluyordu ama kim olursa olsun sinir olacaklardı zaten. Bu ilişkinin Jülyet ve Ferda Anıl Yarkın yakınlaşması sebebiyle bittiği iddia edilmişti.

3. Ferda Anıl Yarkın'ın eski sevgilisi Aşkın Nur Yengi'ye ayar vermek için "Aşkın Yetmez" diye albüm yapması

Türk pop müzik tarihinde eski sevgiliye atılmış ilk diss diyebiliriz bu durum için.

4. Ebru Gündeş ile ayrılan Hakan Altun'un, eski sevgilisi için akrostişli şarkı yazması

Görüyorsunuz, kimisi ayar veriyor, kimisi de eski aşkına şarkılar yazıyor. Yalnız o baş harfler tam olmamış mı yoksa bize mi öyle geliyor?

5. Oryantal Sibel Gökçe'nin, "Ara beni, boya beni..." diyerek 900'lü hatlar için reklam yapması

Türkiye tarihindeki en yaratıcı reklam sloganı olur kendisi. Üstünden nerdeyse 30 yıl geçecek, hala daha aynı şey söylüyoruz. Var mı içinizde Sibel Gökçe'yi aramış olan?

6. Dönemin milletvekili Yıldırım Aktuna ile Süperstar Ajda'nın aşk yaşamaya başlaması

Uzun zamandır pek görmediğimiz bir durum, yalan değil. O zamanlar Ajda ve Yıldıırım Aktuna birlikte Hülya Avşar Show'a katılmışlardı ve programdan sonra bu yeni aşka yelken açmışlardı.

7. Sevda Demirel'in düzenli olarak silikonlarının patlaması

Bir ara ayda bir kere bu habere denk geliyorduk neredeyse. Kimisi yalan haberdi, kimisi de ciddiye alınması gerektiği halde hiç ciddiye alınmamıştı. Sevda Demirel bu yüzden kendisine implant yapan doktora dava bile açtı.

8. Seren Serengil'in hapse giren türkücü Cengiz İmren ile cezaevinde evlenmesi

Bu evliliğin nasıl geliştiğini gelin Ayşe Hanım'dan dinleyelim sgdhdjgjsag: "Ben "Evlenelim" diye ona mektup yazdım. Çünkü göremiyordum onu hapishanede, soyadı tutmadığı için... "Seni bu maceraya sürüklemek istemiyorum" dedi. Ona karşı olan duygularımdan ve yaşadıklarımızdan sonra, Cengiz çıktıktan sonra benimle evlenmek istiyordu ama beni böyle bir sıkıntıya sokmak istemediği için bu teklifi o yapmadı. Annemin söylediği konumda olmamak için 15 gün direndi. "O zaman sen beni sevmiyorsun" diye sitem ettim. Sinirlendiğim zaman bana "Ayşe" der. Ben kızınca "Ayşe" dedi, "bak söyledim cezaevi müdürüne evlenmek istediğimizi..." Tabii o anda inanılmaz mutlu oldum, ondan sonra da evlilik işlemlerine başladık"

9. Hıncal Uluç ve Ece Gürel arasındaki "Sweetheart" ilişkisi

Bu ilişki ilk çıktığında da, yıllar sonra da kafamızı hep karıştırdı. Arada cinsellik yok denildi, sonra birbirimizi tamamlanıyor denildi. Bu arada birbirlerine hep "sweetheart" diye hitap ediyorlardı. İlginç...

10. Gülben Ergen'in, Erol Evcil hapse girdiği için evlenememesi ve ekran karşısında ağlaması

Medyada "Marziye'nin Gözyaşları" olarak yer alan bu haber, Gülben Ergen'in kamuoyunun karşısında yaşadığı ilk kalp kırıklığı olarak biliniyor. Azmettirici olarak tutuklanan Erol Evcil ile Gülben Ergen, bu olaydan önce nikah şekerlerini almışlar.

11. Ebru Şallı ve Ozan Orhon'un, kayınvalide, bebek gibi sebeplerle tartışmalı olarak boşanması

Evlendiklerinde sözlü olarak bir süre çocuk yapmak istemediklerini söylemişler birbirlerine. Daha sonra Ebru Şallı hamile olduğunu ancak çocuğu doğurmak istemediğini söylemiş eşine. Fakat, evliliğin başından beri ikilinin arasında olan Ozan Orhon'un annesi "oğlunun mutlululuğu için doğurması gerektiğini" söylemiş. Ebru daha önce de evini kayınvalidesinin döşediğini ve kendi hayatını kendisinin yönetemediğinden dem vurmuştu. Çift olaylı şekilde boşandı ve nedense mahkeme koridorlarında bile kameralar vardı.

12. Peker Açıkalın ve Niran Ünsal'ın A Takımı programında kızlarının velayeti için kavga etmesi

Çiftin kızları şeker henüz bebekken ayrılmaya karar veren ikilinin ailevi sorunlarına bir şekilde biz de dahil olduk. Veyahut rahmetli Savaş Ay tarafından dahil edildik. Umuyoruz ki Şeker şu an mutlu bir hayat yaşıyordur.

13. Kibariye'nin Annesi Makbule Tokmak'ın, damadı Tünay Ürek için "Şofeer Tünay şofer Tünay" demesi

Videonun kendisi çok şey anlatıyor zate, izleyelim.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kendineassassin

Şöfeeer.. Kadın bildiğin ölmüş de gömmeyi unutmuşlar gibi duruyor..

melisa-bade-yilmaz

Şoofööör şooooför çocukluğum sloganı :))

aycaipekci

#13 Bizim mahallede abi, cezaevi şoförü olarak atanınca, özel bir hastanede ki anestezi uzmanlığını bıraktı, bir de araya mv sokmuş, anlatmasına göre. Şoför diye ezmemek lazım, devir öyle bir hale geldi ki, millet bunda bile torpil buluyor. Gerçi hiç bir meslek ezilmemeli.

Görüş Bildir