Görüş Bildir

Yöneylem Haberleri

Yöneylem ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Yöneylem ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Business Insider Açıkladı! Son Yıllarda Rağbet Görecek Stres Seviyesi En Düşük 20 Yüksek Ücretli Meslek
Çeşitli nedenler ve olaylardan ötürü birçok meslek yoğun ilgi görürken bazı meslekler yok olma noktasına kadar gidebiliyor. Business Insider, gelecekte oldukça fazla rağbet göreceğini düşündüğü, yılda en az 75.000 dolar maaş kazandıran sessiz sakin meslekleri sıraladı ve biz de sizin için bu meslekleri ve maaşlarını derleyip bu içeriği hazırladık.
Son Dakika: THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı Görevinden İstifa Etti! Yerine Kim Getirildi?
Gelen bir son dakika haberine göre Türk Hava Yolları'nda (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı görevinden istifa etti. Aycı'nın yerine şirkette Yatırım ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Bolat geldi. Birçok kişi THY'nin yeni yönetim kurulu başkanı Ahmet Bolat'ı merak ediyor. Peki Ahmet Bolat kimdir? Ahmet Bolat ne mezunu? İşte detaylar...
Kitabını Okuduk: Ekonomiyi Kurtaran Bakanlar Ne Mezunu?
Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati göreve geldiği günden bu yana ekonomik gündemdeki hareketlilikle birlikte söylemleri de dikkat çeken bir isim oluyor. Nebati'nin ekonomik söylemlerinin belki de en ünlüsü, ekonominin sayılardan ziyade gözlerdeki ışıltı olmasından yola çıkarak ekonomi bakanlarının ne mezunu olduğunu merak ettik. Hazine ve Maliye Bakanları ile geçmiş dönemde ekonomi bakanlığında görev yapmış isimleri inceledik.
Josep Borrell Kimdir, Kaç Yaşında? Josep Borrell Nereli, Eğitimi Ne?
Josep Borrell, İspanyol sosyalist bir siyasetçidir. Şu anda Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı olarak görev alan Josep Borrell, siyasi kariyeri ve dönem dönem yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine topluyor. Peki Josep Borrell kimdir, kaç yaşında? Josep Borrell nereli, siyasi kariyeri nasıl? Josep Borrell hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar içeriğin devamında...