Penis Şekline Göre Seks Performansını Ölçüyoruz!

276PAYLAŞIM

Penis şeklini seç, sana seks performansını anlatalım! 

E hazırsan, sonuçları görelim!

Penis şeklini seç bakalım...

Muz
Çekiç
Mantar
Salatalık
Kalem
C

Patlayan bir volkan gibi yakıcısın!

O kadar şehvetli ve çılgınca bir seks hayatın var ki, seninle bu deneyimi yaşayan cayır cayır yanıyor. Seks esnasında resmen gözlerin kararıyor ve kendini kaybediyorsun. Ortalığı alev alev yakıyor, karşındakini de kendi ateşinde yakıyorsun. Patlayan bir volkan gibi acımasız, korkutucu ve sarsan bir performans bu! Vücudunun her bir hücresinden sanki küçük alev topları saçılıyor. Yerinde duramıyor, o anı çılgınca yaşamak istiyorsun. Daha önce hiç seks yapmamış ve dünya üzerinde bunu ilk defa keşfeden bir insan gibi o anı yaşıyorsun. Karşındaki insan bi yandan anın keyfini çıkarırken bi yandan da 'Bu ne şiddet bu ne celal?' diyor. Anlayacağın patlayan bir volkan gibisin, alev alev yanıyorsun be. Sen bu evrenin en yakıcı seks partnerisin, 1 numarasın!

Beton delercesine yıkıcısın!

Vaovvvv! Bu nasıl bir seks performasıdır? Seks esnasında beton delici bir alet gibi sarsıcı ve yıkıcısın! Kendini öyle bir kaybediyorsun ki, bulunduğun binayı bile sallıyorsun. O kendini bilmez tavırlarınla, beton delme etkisi yaratan performansınla partnerinin hafızasına kazınıyorsun. Yeryüzünün eşi benzeri olmayan, en yıkıcı etkiye sahip çılgın partneri sensin! O anın verdiği şehvetle, ne yapacağını bilemiyorsun. Kendini sadece o anın içine bırakıyor, her iki tarafın da delirircesine zevk almasını istiyorsun. Resmen kan ter içinde kalıyorsun... Sen bu işin kitabını yazacak insansın, daha ne diyebiliriz ki? Senden iyisi yok denecek kadar az be dostum! Senin gibisini hiç görmedik...

Panter gibi yerinde durmayan, öldürücü!

Öyle çılgın ve yerinde durmayan bir performansın var ki, karşındakini her şeyinle etkiliyorsun. Sürekli farklı şeyler denemek ve hissetmek, ortalığın ateşini yükseltmek istiyorsun. Partnerini vücut hareketlerinle çılgına çeviriyorsun. Utanmaz tavırlarınla partnerini resmen deli ediyorsun. Karşı konulmaz bir havan var ve seksi eşsiz kılıyorsun. Panter gibi şekilden şekle girmeyi seviyorsun. Hızına yetişebilmek inanılmaz zor. Sen tam bir çılgınsın! Vücudunda akan kanı sonuna kadar hissediyorsun. Sözlerinle, yaptıklarınla karşındakini etkisiz hale getiriyorsun. Bunu yaparken inanılmaz keyif alıyorsun. Resmen kendine hayran bıraktırıyorsun!

9 şiddetinde bir deprem kadar sarsıcısın!

Yer, gök sallanıyor sallanıyor! Öyle çılgınca bir seks performansın var ki, resmen 9 şiddetinde deprem etkisi yaratıyorsun. Sanki son kez seks yapacakmış gibi kendini o anın büyüsüne kaptırıyorsun. İçinden bu zamana kadar görülmemiş bir canavar çıkıyor. Partnerinin aklını başından alıyor, çıldırtıyorsun. Eşi benzeri görülmemiş bu performansınla bir yıkım yaratıyorsun. Bunun altından kalkabilene helal olsun! Öylesine etkileyici bir performans! Vücudunun her bir hücresini kullanıyor, bedenini o anın içine hapsediyorsun. Bu zamana kadar görülmemiş ve yaşanmamış bir seksin kitabını sayfalarca yazıyorsun. Hafızalara kazınan bir seks deneyimi yaşatıyorsun. Seninle bunun keyfine varan bir daha varmak istiyor; çünkü sen 1 numarasın!

İşinin ehli bir ustasın!

Sen ne yaptığını o kadar iyi biliyorsun ki, partnerini seksten dört köşe yapıyorsun. Öyle sade bir seks performansı sergilemiyorsun. Her hareketinle karşındaki insana çılgına çeviriyorsun. Senin karşında kendilerini bırakıp, anın tadını çıkarıyorlar. Vücudundaki ateşi onlara hissettiriyor, cayır cayır yakıyorsun. İnanılmaz performansınla karşındakine eşsiz bir deneyim yaşatıyorsun. Kendilerini sana öyle bir teslim ediyorlar ki, senin onları uçuracağından o kadar eminler ki anlatamayız. Her halinle seksi eşsiz kılmayı başarıyorsun. Baştan çıkarıcı, karşı konulmaz bir havan var. Ortamı alev alev yakıyorsun! 🔥

Yırtıcı bir hayvan gibi acımasızsın!

66.media.tumblr.com

O kadar vahşi bir seks performansın var ki, partnerini bambaşka dünyalara götürüyorsun. Bugüne kadar görülmemiş yırtıcı hayvan çıkıyor içinden... Öylesine şehvetli, tutkulu ve çılgın bir havan oluyor ki, bazen korkutuyor. Kendin çıldırırken karşındakini de alev alev yakıyorsun. Yırtıcı bir hayvan gibi saldırıyorsun. İçinde kor yangınlar yanıyor da onu söndürmek istercesine sevişiyorsun. Kendini o anın büyüsün kaptırıp var gücünle savaşıyor gibisin. Sen karşı konulmaz bir seks hayatına sahipsin. Utanmaz sözlerinle, vücut dilinle ve performansınla 10/10'luk bir performans sergiliyorsun. Bütün her şeyini vermek istiyorsun...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozgurlercengiz

Valla ben hepsine baktım çünkü çüküm yok. hepsine 1 numarasın diyor, hayvan gibisin, kaplan gibisin diyor arada kendi fantezileriyle süslüyor ortamı. Eee! Erken boşalma problemi olanlarda ki çük değil mi aq?

akin-sariyildiz1

bende merak ettim baktım hepsi aynı editör ne olsun istiyor

Gizli Kullanıcı

aloo bu sitenin bi admini falan yok mu ...porno oynatıyorlar aloo ayıptır yaa :):):):):)

jamiryuu

Evelallah çekiç gibiyizdirrrrrrrrrrrrrrrrrr

keynes-in-da-house

bi yapppprak bu kadar önemli olmamalı ya. bu arada çekiç bazen de mantar. bu aralar beni şaşırtıyor

z.kaanbdk

Kimine göre uçan halı

keynes-in-da-house

bana dmden yürümüştün

reshontheway

Allah aşkına hepsini tek tek tıklar mısınız? Ben ilk kez merak ettim acaba diğer seçeneklerde ne zırvalayacaklar diye ve tıkladım. Şunu gördüm ki editör sağlam abazaymış. Nefes alsın yeter mantığıyla içerik hazırlamış.

Görüş Bildir