Görüş Bildir
Haberler
Lazerde Devrim Yaratan Profesyonellerin Tercihi Yepyeni Bir Cihazla Tanışın: Xlase Plus Platform Lazer

Lazerde Devrim Yaratan Profesyonellerin Tercihi Yepyeni Bir Cihazla Tanışın: Xlase Plus Platform Lazer

Xlase Plus kullanıcılarına farklı lazer sistemlerini tek bir cihazda sunan çok yönlü modüler bir platformdur. Modüler sistemi sayesinde kullanıcılarına çoklu tedavi olanağı sağlamaktadır. Xlase Plus teknolojisi ile farklı aplikatörler farklı zamanlarda satın alınabilir ve tek bir cihazda kullanılabilir. Örneğin bu gün ihtiyacınız Q-Switched lazer ise bu sistemi alabilir, sonrasında Nd:YAG, Erbium, CPL veya Diyot lazer aplikatörlerini sisteme ekleyebilirsiniz. Gelin Xlase Plus neymiş daha detaylı öğrenelim!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Xlase Plus hastalarınızın talep ettiği tedavi işlemlerinden daha fazlasını uygulamanıza olanak sağlar. Sistemin modüler aplikatörü, etkili ve güvenilir sonuçlar elde etmek için tasarlanmıştır.

Xlase Plus hastalarınızın talep ettiği tedavi işlemlerinden daha fazlasını uygulamanıza olanak sağlar. Sistemin modüler aplikatörü, etkili ve güvenilir sonuçlar elde etmek için tasarlanmıştır.

Tüm dünyada milyonlarca kişi lazer teknolojilerinden yararlanmaktadır. Lazer cihazlarına talep arttıkça lazer cihazlarındaki çeşitlilik de artıyor.

Lazer teknolojilerinde lider konumunda olan bir kaç firma dışında son zamanlarda birçok küçük firma da lazer cihazı üretmiş durumda. Bunun yanı sıra, bazı firmalar da yeni teknolojiler geliştirmek yerine yıllardır mevcut teknolojilerini reklam pazarlama stratejileri ile tekrar tekrar aynı ürünü pazarlamak kaydıyla kullanıcıları yanıltmaktadırlar.

Biotec Italia firması 1993 yılından günümüze Avrupa’nın en büyük medikal estetik cihaz üreticisidir.Yüksek AR-GE çalışmaları ile teknoloji üretmektedir.Birçok firma Biotec Italia firmasının üretmiş olduğu teknolojileri kopyalamakta ve kullanıcılara sunmaktadır. Biotec Italia teknolojileri Nora Medikal firması tarafından Türkiye’de temsil edilmektedir. Buraya tıklayarak internet sitesine ulaşabilirsiniz.

Sayısız Estetik ve Medikal Uygulamalar

Sayısız Estetik ve Medikal Uygulamalar

Xlase Plus, hastalarınızın talep ettiği tedavi işlemlerinden daha fazlasını uygulamanıza olanak verir. Sistemin Modüler aplikatörleri sayesinde etkili ve güvenilir sonuçlar elde edebilmek için tasarlanmış dünyanın en gelişmiş platform lazeridir.

Genişletilebilir ve Yükseltilebilir Teknolojik Yazılım

Genişletilebilir ve Yükseltilebilir Teknolojik Yazılım

Modüler sistemin içerisinde Q-Switched, nd:YAG,Erbium, CPL, Diode lazer aplikatörleri mevcuttur. Xlase Plus’ın en çarpıcı özelliği, bu teknolojileri tek seferde almanızı gerektirmeden, istediğiniz zamanlarda en güncel teknolojileri sisteme ekletebilmenizdir.

XLASE , AlexPro, Supreme One Lazer Cihazları!

XLASE , AlexPro, Supreme One Lazer Cihazları!

XLASE Plus bir lazer platformu olup, Farklı dalga boylarının eklenebildiği dünyanın en gelişmiş lazer sistemidir. Lazer platformları cilt yenileme, cilt gençleştirme, leke ve damar tedavilerinde tercih edilen sistemlerdir.

 Ancak Xlase Plus platform lazer cihazları arasında bir çığır açarak epilasyon işlemlerinde de kullanılmak üzere 2 farklı lazer seçeneğini de kullanıcılarına sunmuştur. 

Bu 2 farklı model sadece epilasyon amacı ile üretilmiştir.Xlase Plus platform lazerden farklı modellerdir.Lazer epilasyon gibi spesifik ve yoğun uygulanan  işlemler için teknolojide geri kalmış bazı firmalar epilasyon teknolojisini mevcut cihazlarına adapte edememişlerdir.Xlase Lazer Cihazları Eeurope Medical Device Sertifikasına sahip Avrupanın en çok tercih edilen lazer cihazlarıdır.Medical Device Sertifikası onayı cihazın etkinliğinin kanıtıdır ve aynı zamanda çevre dokulara zarar vermediğinin de bilimsel olarak kanıtlandığı anlamına gelmektedir.

XLASE, AlexPro, Supreme One, Diode Lazer Epilasyon Uygulamalarında En Son Teknolojiyi Temsil Eder!

XLASE, AlexPro, Supreme One, Diode Lazer Epilasyon Uygulamalarında En Son Teknolojiyi Temsil Eder!

XLASE Lazer cihazlarını incelediğimizde piyasada çok bilinen birçok markayı teknolojik açıdan geride bıraktığını görmekteyiz.Birçok firma 21.Yüzyıl teknolojisine ayak uyduramadığı için Xlase modelleri karşısında geride kalmıştır. 

Xlase bu başarılarının devamında çok daha büyük yeniliklere giderek sadece epilasyon amacı ile 2 model daha üretmiştir ve dünyada 53 ülkede satışa sunmuştur. Bu 2 model epilasyonda devrim yaratmıştır.

Xlase, AlexPro ve Xlase Supreme One 4000 watt. ve 2800 watt. Yüksek güçlü diode lazer başlık seçenekleri ile epilasyonda kalıcı sonuçlar sağlamayı başaran ilk ve tek cihazdır. Maalesef piyasada çok bilinmesine rağmen bazı cihazlar 600-800 watt. güç üzerine çıkamamaktadır ve bu cihazlar düşük güçlerinden dolayı acılı epilasyon sunmaktadır. Başlık soğutmalarıda -3 ve -5 derece olmalarından dolayı yanık riski oluşturmaktadır ve hastalara çok fazla acı hissettirmektedir. Xlase AlexPro ve Supreme One modellerinde -10 derece buz başlık sayesinde tamamen acısız ve yanık riski olmadan konforlu epilasyon işlemi yapılmaktadır.

Piyasada bazı firmalar tarafından yanlış aktarılan bir söylem ise -10 derecenin aşırı soğutması sonucunda ciltte ciddi problemlere yol açabileceğini idda etmektedir.Bu bilgi kesinlikle doğruyu yansıtmamaktadır.

Çünkü lazer epilasyon başlıkları hareket halinde olmakla birlikte aynı zamanda lazer ışınlarıyla cilt altında ısı oluşturmaktadır.-10 derece gibi soğukluğun cilde zarar verebilmesi için başlık hareket ettirilmeden uzun süreli olarak ciltte sabit tutulması gerekmektedir, eğer başlık uzun süreli olarak ciltte sabit tutulur ise soğutmadan dolayı değil, lazer ışınının vermiş olduğu sıcaklıktan dolayı lazer yanık riski oluşması daha yüksek ihtimal olacaktır. Xlase Lazer cihazları teknolojik soğutma sistemleri kullandıkları için piyasada ki en yüksek soğutma kapasitesine sahip ilk ve tek cihazdır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
1
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın