Görüş Bildir

Sinema Haberleri

Sinema ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Sinema ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Harry Potter’ı İzleyerek Büyüyenlerin Aşina Olduğu 12 Durum
O kadar şanslıyız ki, film çıkar çıkmaz kendimizi sinema salonuna attığımız Harry Potter filmlerini artık evde kolaylıkla internet üzerinden izleyebiliyoruz! Harry Potter hayranlarının filmlerden sonra hayatlarında değişen bir sürü şey oluyor. Odunu asa yapıp sallayanlardan evcil hayvanına Hedwig adını verenlere kadar sadece Harry Potter hayranlarının anlayacağı durumları merak ediyorsanız içeriğe buyurun!
Rum Teröristler Kıbrıs Türklerini Katletti, TSK Kıbrıs'a 2. Kez Girdi; Saatli Maarif Takvimi: 14 Ağustos
14 Ağustos 2022'den herkese günaydın, iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler! Tarih tekerrürden ibaret değilse de geçmiş bize gelecek için çok önemli şeyler anlatır. Bu yüzden takvimimizi elimizden geldiğince geçmişin önemli olayları ile donatmaya çalışırken bir taraftan da hoşunuza gidebilecek maddeleri eklemeye gayret ediyoruz. Bu takvim etkileşimli olduğu için sizlerin yorumları ve katkıları da bizim için ayrıca değerli. Haftanın son günü, bugün dinlenip yarına enerji topluyoruz ki sendrom ve benzeri bize uğramasın. Çalışan emekçilere ise kolay gelsin. Yarın görüşürüz dostlar!
Lefkoşa-İstanbul Uçağı Kaçırıldı, Clinton, Monica Lewinsky'yi İtiraf Etti; Saatli Maarif Takvimi: 18 Ağustos
18 Ağustos 2022'den herkese günaydın, iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler! Tarih tekerrürden ibaret değilse de geçmiş bize gelecek için çok önemli şeyler anlatır. Bu yüzden takvimimizi elimizden geldiğince geçmişin önemli olayları ile donatmaya çalışırken bir taraftan da hoşunuza gidebilecek maddeleri eklemeye gayret ediyoruz. Bu takvim etkileşimli olduğu için sizlerin yorumları ve katkıları da bizim için ayrıca değerli. Haydi hafta sonuna -bugünü saymayalım- 1 gün kaldı, sabır. Yarın görüşürüz dostlar!
Hababam Sınıfı Merhaba Filmi Konusu Nedir? Hababam Filmi Merhaba Oyuncuları Kimlerdir?
2004 yılında vizyona giren Hababam Sınıfı Merhaba filmi bu akşam yeniden izleyicisi ile buluşacak. Kartal Tibet'in yönetmenliğini üstlendiği sinema filminin senaryosunu Kemal Kenan Ergen kaleme aldı. Hababam'ın mezun olmasına rağmen eğitimin devam ettiği Özel Çamlıca Lisesi, daha nelere tanıklık edecektir merak konusu. Peki Hababam Sınıfı Merhaba konusu nedir? Hababam Sınıfı Merhaba filmi oyuncuları kimlerdir? İşte detaylar...
PKK İlk Silahlı Eylemini Gerçekleştirdi, Fatih Trabzon'u Fethetti; Saatli Maarif Takvimi: 15 Ağustos
15 Ağustos 2022'den herkese günaydın, iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler! Tarih tekerrürden ibaret değilse de geçmiş bize gelecek için çok önemli şeyler anlatır. Bu yüzden takvimimizi elimizden geldiğince geçmişin önemli olayları ile donatmaya çalışırken bir taraftan da hoşunuza gidebilecek maddeleri eklemeye gayret ediyoruz. Bu takvim etkileşimli olduğu için sizlerin yorumları ve katkıları da bizim için ayrıca değerli. Pazartesi giydim fesi derdi Salako, tabii onun mesai gibi bir derdi yoktu. Ama biz şehirlilerin çoğu bugün mesaiye başlıyoruz. Fakat umarız dün dinlenmişsiniz ve bugün kolay geçer. Yarın görüşürüz dostlar!
Kod Adı Londra Filmi Konusu Nedir? Kod Adı Londra Filmi Oyuncuları Kimlerdir?
2016 yılında vizyona giren Kod Adı Londra filmi bu akşam Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak. Babak Najafi'nin yönetmen koltuğunda oturduğu aksiyon gerilim türündeki sinema filminin senaryosunu Katrin Benedikt ve Creighton Rothenberger birlikte kaleme alıyor. Peki Kod Adı Londra filmi konusu nedir? Kod Adı Londra filmi oyuncuları kimlerdir? İşte detaylar...
  • 4