Görüş Bildir

Plitchleoyna Haberleri

Plitchleoyna ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Plitchleoyna ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Hangi Oyunlarda Game Trainer Kullanılır? Game Trainer Kullanarak Kolaylıkla Bitirebileceğin 10 Oyun
Game trainer araçları sayesinde oyuncular istedikleri tek oyunculu oyunları kendi isteklerine göre kişiselleştirerek daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabiliyor. Tek oyunculu oyunlar için bir nevi hile niteliğinde olan bu araçlar, oyuncuların deneyimini üst düzeye çıkarmayı, oyunları daha kolay hâle getirmeyi hedefliyor.Peki game trainer sayesinde kolay hâle getirebileceğiniz oyunlardan bazıları hangileri? Gelin inceleyelim.
Ezio’dan Gerarlt’a: Tek Kişilik Oyun Dünyasının Yıldızı Olmuş En Çok Sevilen 14 İkonik Karakteri
Listeye başlamadan önce söylememiz gerekir ki bu karakterlerin haricinde de listeyi uzun uzadıya götürecek kadar ikonik karakterler var. Doom oyunundan Doomguy, Minecraft'dan Steve, Grand Theft Auto serisinin ana karakterleri diyerek listeyi uzatabiliriz ama burada oyun dünyasına şekil vermeleriyle ve uzun yıllar boyunca oyuncular için farklı yeri olan ikonik karakterleri sıralayacağız.
Single Player Oyunculara Saç Baş Yolduran, Dünyanın En Zor 10 Boss Fight'ı!
Tek oyunculu birçok RPG'de veya roguelike oyunda bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşabiliyoruz. Bölüm sonlarındaki düşmanlarımızı bazen kolaylıkla alt edebilsek de durum her zaman böyle olmuyor. Bazı bosslar, sadece rahat rahat oyun oynamak isteyen oyunculara saç baş yolduracak güçte olabiliyor. Biz de bu bosslardan 10 tanesini bu yazımızda listeledik.
Hepimiz Çok Seviyoruz: Bünyede Tekrar Tekrar Oynama İsteği Uyandıran 10 Oyun
Bazı oyunlar bittikten sonra bile aklımızdan bir türlü çıkamıyor, sürekli zihnimizde dolanarak bizleri kendilerine çekiyorlar. Bu oyunların o kadar kendince bağlayıcı bir dünyası oluyor ki her fırsatta işinizi gücünüzü bırakıp onlara geri dönmek istiyorsunuz. Bu oyunları bir defa bitirmek de yetmiyor, tekrar tekrar oynayarak onların dünyalarında gezinmek ve maceralarını tekrar yaşamak isterken buluyoruz kendimizi. Bu listede oyuncuları kendine bağlayan ve tekrar tekrar oynattıran yapımlara değineceğiz.
Sizi Anında Vahşi Batının Kanunsuz Topraklarına Işınlayacak 10 Kovboy Temalı Oyun
Vahşi batı temalı yapımları oyun dünyasında görmeye çok alışık değiliz. Yüzlerce farklı türün olduğu oyun sektöründe vahşi batı oyunları nispeten ufak kalıyor. Fakat her türün olduğu gibi bu türü de çok seven oyuncular bulunmakta. Peki oynayabileceğiniz başarılı kovboy oyunları neler, hangi yapımlara göz atmalısınız? Bu listemizde denemeniz gereken vahşi batı ve kovboy oyunlarını sizlere sıralayacağız.
Sekiro’dan Elden Ring’e: Oyun Dünyasında Zorluğuyla Nam Salmış 10 Souls Tarzı Oyun
From Software'ın elinden çıkan Souls oyunları yıllar içinde büyüyüp popülerleşti ve oyun dünyasında kendi adlarıyla anılan bir türe dönüştü. Her yıl birbirinden farklı Souls benzeri oyunlar çıkış yapıyor ve oyunculara sinir krizi geçiriyor. Durum böyle de olsa Souls sevenler bu yapımlardan bir türlü uzak kalamıyor, sürekli yenisini ve daha fazlasını istiyor. Bugünkü yazımızda sizlere saç baş yolduracak Souls tarzı oyunlara bakacağız.