Görüş Bildir

İsias Otel Haberleri

İsias Otel ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. İsias Otel ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Kahramanmaraş Depreminde Kağıt Gibi Dağılan Binaların Müteahhitleri Sosyal Medyada İfşa Edildi
1999 depreminde Yalova'da kum gibi dağılan binalardan bir kısmının sorumlusu olarak müteahhit Veli Göçer işaret edilmişti. Şimdi Kahramanmaraş depreminde ise yıkılan binaların yeni Veli Göçerler'inin kim olduğu ortaya çıktı.Önemli Not: Listede adı bulunan firmalar ve kuruluşlar, bilginin yanlış olduğunu söyledikleri zaman düzeltmeler tarafımızdan yapılacaktır.
Türkiye Barolar Birliği'nin Hukuki Hedefi: Zincirin Tüm Halkaları
Türkiye Barolar Birliği, deprem davalarında zincirin tüm halkalarına kusur ve sorumluluk durumlarına göre dava açılacağını belirtti. TTB, enkaz altında yaşamını ve yakınlarını yitiren herkes adına hukuki süreci yürüteceklerini kaydetti. TTB Başkanı Av. Erinç Sağkan, Kahramanmaraş’da meydana gelen ve 11 ilimizi etkileyen 7.7 ve 7.6’lık depremler sonrasında yıkılan binalarda hayatını kaybeden ve yaralanan vatandaşlarla ilgili hukuki talip süreçlerini Onedio'ya anlattı.
Depremde 72 Kişinin Hayatını Kaybettiği İsias Oteli Davası Bugün Başlıyor
6 Şubat depremlerinde çoğunluğu KKTC'den gelen sporculardan oluşan 72 kişi, Adıyaman'da bulunan İsias Otel'de hayatını kaybetmişti. İsias Otel ile ilgili 3 Ocak itibarıyla başlıyor. 22 yıl 6 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanan 11 sanık ilk kez hakim karşısına çıkacak. T24'ün aktardığına göre, aileler 'olası kast' suçlamasıyla yargılama talep ediyor.
140Journos Tarafından Adıyaman'da Hayatını Kaybeden Şampiyon Melekler İçin Hazırlanan Belgesel: "Olası Kast"
6 Şubat günü yaşadığımız deprem felaketinde, canımızı en çok yakan olaylardan biri İsias Otel'de hayatını kaybeden şampiyon meleklerimiz olmuştu. KKTC'den bir voleybol turnuvası için gelen öğrenciler, Adıyam'da kaldıkları otelde öğretmenleri ile birlikte hayatlarını kaybetmişti. Olaydan sadece saatler önce şampiyonluklarını kutlayan melekleri için aileler bugün hala adalet arayışında.