Tercih Ettiğin Seks Pozisyonlarına Göre Bilinçaltın Neye Saplantılı?

8.1bPAYLAŞIM

Tercih ettiğin seks pozisyonunu söylüyorsun ve bilinçaltında ne yattığını söylüyoruz. Öfke mi? Korku mu? Aşk mı? Neşe mi? Hadi bakalım.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Neşe!

Senin bilinçaltında müthiş bir neşe var. Çocuklar gibi şensin. Senin için adeta her mevsim ilkbahar. Her sabah güneşli bir pazar gününe uyanıyormuşcasına mutlu ve coşkulusun.  İnanılmaz pozitif bir insansın. Senin kitabında karamsarlık yok. Son dönemlerde yaşadığın problemler seni biraz yıpratmış ama hepsini aşacak güçtesin. Öyle kolay kolay pes edecek değilsin. Çünkü kaybetmek kitabında yok!  Bu sıkıntılı günler geçecek ve  tüm neşenle ortamlara akacaksın. Neşe senin  hücrelerinde DNA kodlarına işlemiş. Arada yaşadığın Fetret Dönemleri senin titireyip kendine gelmen için fırsat ;) Çünkü senin hamurun neşeyle yoğrulmuş.

Korku ve Endişe!

Senin bilinçaltında sürekli bir korku gizli.  Gereksiz yere kafana bazı konuları o kadar çok takıyorsun ki bunlar artık sende kemikleşmiş, korku ve endişe halini almış. Düşündükçe kafanda sürreal kurgular yapıyor kendi kendini yiyip bitiriyorsun. Ama tamamen gereksiz kaygılar bunlar. Artık üzerindeki endişeli hali bir kenara bırakmalısın. Hayatı mutlu kılmak daha eğlenceli kılmak sadece senin elinde. Kafanda kurdukları bir kenara atıp oyunu sen kurmalısın. Hamleyi sen yap, başkaları düşünsün. Sen başkalarının yapması muhtemel hamlelerle kendini yiyip bitiriyorsun. Her şeyi biraz oluruna bırak ve masmavi dalgasız bir denize girer gibi bırak kendini hayata. O zaman her şey çok daha kolay olacağını göreceksin ;)

Öfke!

Senin bilinçaltında sonu gelmeyen bir öfke var. Adeta yürüyen trafo gibisin. İnsanlar seni karşısına almaya korkuyor. Sürekli gergin ve agresifsin. Neredeyse her şeye lanet okuyor, hayata nefretle bakıyorsun. Bunun elbette makul  nedenleri var senin için. Geçmişte yaşadığın haksızlıklar, çok güvendiğin insanlar tarafından uğradığın ihanetler seni bu hale soktu. Bu da seni tüm insanlıktan soğuttu. Geçmişte tam olarak ne yaşadın bilmiyoruz ama bunları geride bırakman lazım artık. Çünkü hayat böyle sürmez. İnsanlar seni hayatına sokmaz istemeyebilir ve çok yalnızlaşabilirsin. Belki bugün çok aramazsın ama ilerleyen zamanlarda bu eksikliği aşırı hissedebilirsin. Sen ortalamanın çok üstünde  güçlü bir insansın, her türlü haksızlığa karşı dik durabilirsin fakat şu öfkeyi bir kenara bırakırsan her şey daha da güzel olacak ;)

Aşk!

Senin bilinçaltında derin ve tutkulu bir aşk var.  Sen aşk için yaratılmışsın desek yanlış olmaz. Aşk dediysek bu illa bir insan olmak zorunda değil. Sen sevimli bir kediye de bir edebiyat eserine de baharda yağan yağmura da aşık olabilirsin. Sen tutkularına bazen esir olabilen, hayatta mutlu olmak için sezgilerin ve hislerin peşinden gitmek gerektiğine inanan bir insansın. Ayrıca son derece kırılgan ve naifsin. Haliyle çevrendeki insanları da ona göre seçmişsin. Seni rahatsız edecek insanlar özel alanına adım atamaz. Ve son olarak uzun soluklu ilişkilerin insanısın. ;)

Yemek!

Verdiğin cevaplara göre senin alter-egon da, egon da, süper-egon da yemeğe takıntılı.  Belki yemesini seviyorsun, belki mutfakta yemek hazırlamayı, belki de mis gibi yemeklerin kokusuna meftunsun orasını bilmiyoruz ama şu kesin senin bilinçaltın yemek yemek diye bağırıyor.  Ancak bilinçaltınızı sadece bununla açıklamak tam olarak yeterli sayılmaz. Bilinçaltın diyor ki sen düzenli yaşama alışkın evini seven bir insansın. Rutini bozmak pek sana göre değil. Ayrıca sevgililerine her zaman sadıksın. Bilinçaltın öyle diyor ;)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
demir-ege-yaganloglu

KORKUMU?

burak-kirli

mu ayrı orospu çocuğu

esat-arici

neşe 😃

dilara.koc

Öfke!

la-fin-feti

öfkeleri paylaşalımmı?

ardagoktug

1 sorunun ikinci seçeneği yamuk züklüler için.

tanju-vayic

ahahahahhaha pozisyonlar yetersiz

Görüş Bildir