Görüş Bildir

beşli çete Haberleri

beşli çete ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. beşli çete ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a Seslendi: 'Beyefendi İncinmiş, Mahkemeye Koşmuş'
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın kendisi hakkında açtığı 1 milyon TL’lik tazminat davası karşısında sosyal medyadan bir cevap videosu yayınladı. Kılıçdaroğlu, “Beyefendi incinmiş, hemen mahkemeye koşmuş. Bizim memlekette tahsildara tahsildar derler. Çeteye de çete. Sevgili şahsım tahsildara ekonomist denmez bizim memlekette. Gücenme” dedi.
Selin Sayek Böke: Türkiye'nin Kaynaklarını Rantla Yiyen 5 Şirketi Kamulaştıracağız
CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, katıldığı bir programda AKP'ye yakınlığıyla bilinen ve aldıkları kamu ihaleleri ile dünya sıralamasında ilk 10'da yer alan şirketler için 'kamulaştıracağız' dedi. Böke, 'Türkiye’deki bütün kaynakları rantla yemiş olan 5 şirketten bahsediyorum. Ne müzakeresi yapacağız? Müzakere falan yok. ‘Bunlar artık kamunundur’ diyeceğiz ve devam edeceğiz' ifadelerini kullandı.
Sedat Peker 9. Videosunu Yayınladı! "Metin Külünk'ün Borcunu Ödedim, 10 Bin Dolardan Fazla Verdim"
Son günlerde Sedat Peker'in Youtube'den yayınladığı videolar ülkemizde oldukça olay olmuş durumda. Part olarak attığı videolarda özellikle siyasi isimlerin birçoğuna değinmesi ve çeşitli itiraflarda bulunması ülke gündemine bomba gibi düşüyor. Bugün 9. videosunu yayınlayan Peker yine gündeme bomba gibi düşecek  çarpıcı iddialarda bulundu. İşte Sedat Peker'den çok konuşulacak Metin Külünk ve 10 bin dolar iddiaları...
Kemal Kılıçdaroğlu: 'Erdoğan'a Daha Çok Sürprizim Var...'
Ortaya attığı yolsuzluk iddialarıyla ilgili yeni bir açıklamalarda bulunan Kemal Kılıçdaroğlu, 'Erdoğan'ın imzası bulunan belgeyle ilgili 3 grup başkanvekilimiz önümüzdeki hafta basın toplantısı yapacaklar. Bu belgeler Meclis Genel Kurulu'nda da indirilecek çünkü AK Parti milletvekillerinin de bunu bilme hakkı var. Onların dünyadan haberi yok' dedi.  Kılıçdaroğlu ayrıca 'Erdoğan’a daha çok sürprizim var' ifadelerini kullandı.
Kılıçdaroğlu Sordu: 'Liralaştıracaksan, Londra’da Ne İşin Var Kardeşim Senin?'
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin Londra ziyareti ile ilgili, “Niye Londra’ya gitti? Para dilenmeye değil mi. Türkiye böyle bir yönetimi hak ediyor mu?” dedi. Kılıçdaroğlu, '(Ekonomiyi) Liralaştıracaksan, Londra’da ne işin var kardeşim senin? Liralaştıracağız diyor, kendi vatandaşından dolarla borçlanıyor. TL ile değil, dolarla borçlanıyorsun. Borç para aldılar getirdiler, yatırım yaptılar kaça yaptıklarını bilmiyoruz, yol, köprü geçerken hala dolar, Euro üzerinden para ödüyoruz.' dedi.