Görüş Bildir

Balıklı Rum Hastanesi Haberleri

Balıklı Rum Hastanesi ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Balıklı Rum Hastanesi ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Nâzım Hikmet Vakfı'nın Tarihi Binası AVM Olacak
Büyük şair Nâzım Hikmet ölümünün 52'nci yıldönümünde memleketinde ve dünyada sevenleri tarafından anılırken diğer taraftan üzücü bir gelişme yaşanıyor. Taksim'de Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı'nın olduğu 116 yıllık binanın boşaltılması isteniyor. Gerekçesi ise binanın AVM yapımı için 49 yıllığına kiralanması. 
Behçet Nacar Hayata Veda Etti
Türk sinemasına; oyuncu, yapımcı ve senarist olarak hizmet eden, Yeşilçam’ın en önemli karakterlerinden “Parçala Behçet”i yaratan Behçet Nacaroğlu hayatını kaybetti.Ciğerlerinden hasta olan ve Balıklı Rum Hastanesi Geriyatri servisine yatırılan Behçet Nacaroğlu, 80 yaşında vefat etti. Sinemanın hemen her dalında faaliyet gösteren Behçet Nacar’ın ayrıca Beyoğlu’nda bir kostüm kiralama dükkanı bulunuyordu.Sinemamızın Yeşilçam döneminde figüranlık yaparken gördüğü ilgi üzerine başrol teklifi alan ve ilk defa başrolde oynadığı Parçala Behçet adlı filmiyle bir zamanlar fenomen olan Behçet Nacaroğlu'nun oynadığı diğer filmler arasında Canım Sana Feda, Şaka ile Karışık, Malkoçoğlu, Azrail Peşimizde, Helal Sana Behçet, Ustura Behçet, Behçet Derler Adıma gibi filmler var.Cenazesi 03 Ağustos 2014 Cuma günü (bugün), Bakırköy Amine Hatun Camii’nde kılınacak ikindi namazını müteakip toprağa verilecek.Behçet Nacar kimdir? 1934 yılında doğdu ve tam adı Behçet Nacaroğlu. İstanbul Erkek Sanat Enstitüsü mezunudur. 1960'lı yılların ortalarında sinemaya figüran olarak başlamış yaklaşık 142 filmde rol almıştır. Yeşilçam'ın önemli karakterlerinden 'Parçala Behçet' olarak akıllarda kalmıştır.CNN Türk
Arda Kural: 'Hiçbir Yere Kaybolmadım, Tedaviye Tekrar Başladım'
Kendisi ve rahatsızlığıyla ilgili son zamanlarda pek çok haber yayınlanan ve Büyükçekmece sahilinde oldukça keyifli olduğu gözlenen ünlü oyuncu Arda Kural, 'Hiçbir yere kaybolmadım, tedaviye tekrar başladım' dedi. Kural'ın annesi ise yalan haberlere inanılmaması gerektiğini belirterek, 'Hakkımızda yapılan birçok yalan haber var. Lütfen insanlar ailemiz hakkımızda çıkan haberlere inanmasınlar' dedi.
Esra Ezmeci Kimdir? Esra Ezmeci Nerede Çalışıyor? Esra Ezmeci'nin Kitapları Nelerdir?
Fulya ile Umudun Olsun programından tanınan Esra Ezmeci, psikoloji alanında kendini geliştirmiş isimlerden biri. Programdan ayrılan Esra Ezmeci, şimdi ise sosyal medyada takipçilerini bilgilendiriyor. Özellikle ilişkiler ile ilgili çeşitli sorular soran ünlü psikolog, sorulara gelen itirafları paylaşarak herkesi şaşırtıyor. Bireysel danışmanlığın yanında bağımlılık tedavisi gibi konularla da ilgileniyor. Peki Esra Ezmeci kimdir? Esra Ezmeci nerede çalışıyor? Esra Ezmeci'nin kitapları nelerdir? İşte detaylar...