Görüş Bildir

Thodex Haberleri

Thodex ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Thodex ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Yıllar İçinde Türkiye'deki Dolandırıcılık Vurgunlarının Reklamlarının Yer Aldığı Videoyu Filozof Paylaştı
Türkiye'de dolandırıcılık her daim karşılık bulan bir alan olurken, son dönemde gündemden düşmeyen banka şube müdürü Seçil Erzan'ın davasında ünlü futbolcuların olması ayrı ilgi çekiyor. Ancak 80'li yıllardan bu yana TV'lerde reklamları dönen, halkın çoğunun parasını kaptırdığı nice olay yaşandı. Banker Kastelli'den, batan bankalara, Jet Fadıl'dan Çiftlikbank Tosuncuğa ancak hiçbiri ders olmamış görünüyor.
Thodex Vurgununda İfadeler Ortaya Çıktı: 'Bire Üç Kazanırsın'
Thodex kripto para dolandırıcılığına yönelik soruşturmada Faruk Fatih Özer'in de aralarında bulunduğu 21 şüpheli hakkında ayrı ayrı 12 bin 164'er yıldan 40 bin 564'er yıla kadar hapis cezası istenirken yeni bir gelişme yaşandı. Koruması ve şoförünü de dolandıran Faruk Fatih Özer'in korumasına 'Borçların var. Kripto para yükseliyor, bire üç oranında kazanırsın' dediği ortaya çıktı.
Dolandırıldık Ey Halkım! Jet Fadıl'dan Çiftlik Bank'a ve Thodex'e Ülkemizin En Meşhur Dolandırıcıları
Herkesi kendimiz gibi sanmamızdan mı saf ve hemen inanan yapımız yüzünden midir bilinmez ama dolandırılmaya son derece müsait bir toplumuz. Biri geldi, 'sana Galata Köprüsü'nü satayım' dedi, inandık. Biri geldi, 'ben Azrail'im, eğer tüm paranı bana verirsen seni öldürmem' dedi, yine inandık. Birçok insanın para kaybettiğini duysak da bir ihtimal diyerek kripto paraya binlerce lira yatırdık... Hep inandık, hep de kandırıldık. Bakıp da gülmeyin; okuyup da kınamayın. Burası Türkiye, her an siz de dolandırılabilirsiniz!
Thodex Reklamlarında Oynayan Ünlüler İçin Karar Verildi
Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca 'dolandırıcılık' suçuna iştirak iddiasıyla yürütülen soruşturmada; aralarında Pınar Deniz, Mine Tugay, Pelin Karahan, Edis, Eda Ece, Özge Ulusoy gibi isimlerin de bulunduğu 17 kişinin, Thodex'in reklam filminde oynamalarının suç unsuru niteliğinde olmadığı belirtildi. Karar, takipsizlikle sonuçlandı.