Görüş Bildir

sinan ateş Haberleri

sinan ateş ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. sinan ateş ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Hüsamettin Oğuz Yazio: Viranșehir'de Kızlar Sarayı: Kafro Labirent'in hikâyesi
Viranşehir, tarih öncesi döneminden günümüze kadar birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Günümüzde keşfedilen yerler olmakla beraber bilime, kültüre, turizme kazandırılacak potansiyele sahip bir köprü şehir. Günümüzden örnek verecek olursak Sefertepe en önemli keşiflerden biridir. Dünya arkeolojisi için önemli bir yere sahip olan Sefertepe: Göbeklitepe, Karahantepe ören yerleri gibi Şanlıurfa çevresindeki diğer Çanak Çömleksiz Dönem’e tarihlenen yerleşim yerleri ile benzerlik taşımaktadır. Bu anlamda Viranşehir, Neolitik dönemin ilk evresinden bugüne kadar farklı isimlerle yönetilmiş ve viran olmuş bir şehirdir. Ama her defasında ayakta kalabilen yeniden kendini inşa etmeyi başarabilen bir şehirdir. Viranşehir ve çevresi aynı zamanda bir Süryani yerleşkesidir. Çok önemli bir keşif yapan ekipten Antropolog Ahmet Yavuklu ile Kafro Labirent'ini konuştuk. Ahmet lisansını Antropolojide ve yüksek lisansını İletişim ve Toplumsal Dönüşüm ‘de tamamladı. Yıllarca Mardin’de Mardin Müzesinde müze eğitimcisi olarak görev yaptı. Şu anda Viranşehir kaymakamlığında antropolog olarak çalışmaktadır.
Sinan Ateş Kimdir? Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş Neden Öldü?
1984 yılında dünyaya gelen 38 yaşındaki Sinan Ateş, 2019 yılında Ülkü Ocakları Genel Başkanı görevini üstlenmişti. Ülkü Ocakları'nın ilk akademisyen Genel Başkanı olan Sinan Ateş'e 30 Aralık 2022 tarihinde silahlı saldırı düzenlendi. Peki, Sinan Ateş kimdir, aslen nerelidir, sağlık durumu nasıl? Sinan Ateş öldü mü? İşte, Sinan Ateş'in eğitim hayatı, siyasi kariyeri ve Ülkü Ocakları Genel Başkanlığından istifası hakkında merak edilenler.
Sinan Ateş'in Eşinden Açıklama: “Katil Arayışlarının, Hedef Göstermelerin Kimseye Faydası Yoktur”
Ankara’da silahlı saldırıda yaşamını yitiren eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in (38) eşi Ayşe Ateş, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ayşe Ateş, 'Eşimin şehit edilmesinden bugüne gerek sosyal medyada gerekse bazı internet sitelerinde yer alan katil arayışlarının, hedef göstermelerin kimseye bir faydası yoktur. Sosyal medya bir hüküm yeri değildir. Devletimiz, suçluları tespit edecek ve gereken cezayı verecek büyüklüktedir' dedi.