Görüş Bildir

powerball Haberleri

powerball ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. powerball ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Dünyanın En Şanslı Çifti 1 Ayda 3 Kez Piyango Kazandı
ABD’nin Virginia eyaletinde yaşayan çift, şans oyunlarından 1 ay içerisinde üç kez ikramiye kazanarak bir daha gerçekleşmesi güç bir olaya imza attı. Virginia’lı şanslı çift Calvin ve Zatera Spencer 12 Mart tarihinde Amerikanın Sayısal lotosu olarak bilinen Powerball’da tutturduğu ilk 5 rakamla tam 1 milyon dolar kazandı. 26 Mart’ta hızını alamayan çift, Virgina lotosundan 50 bin dolar daha kazandı. Bir gün sonra Lottery Scratcher (kazı kazan) oyunuyla 1 milyon dolar daha kazanan çift, 1 ay içerisinde 3 oyundan 2 milyon 50 bin Dolar kazanmış oldu. Çift şans oyunları oynamaya ve biletler almaya devam edeceklerini açıkladı. Calvin, “Daha işimiz bitmedi” diyor. Çiftin net olarak aldığı para vergiler hariç 1 milyon 731 bin dolar.
2016'da Paylaşım Rekorları Kıran 25 Fake Fotoğraf
2016'nın tarihe 'fakelerin yılı' olarak geçme ihtimali oldukça yüksek. Bir sürü fake haber ve fotoğrafın yayıldığı hatta 'fake'in kelime anlamı üzerinde bile bir çok çekişmenin yaşandığı bir yıl oldu. Biz de sizler için Gizmodo aracılığıyla 2016'da sosyal medyada paylaşım rekorları kıran ama aslında ne yazık ki tamamen fake olan fotoğrafları hazırladık.
Marketten Almak Yerine Buradan Alırsanız Yüzlerce Lira Tasarruf Edebileceğiniz 14 Temel İhtiyaç Ürünü
Devir ekonomi devri. Çoğu alışverişimizi online yapmaya alıştığımız bir dönemdeyiz. Ama deterjanı online almayı düşünenimiz azdır mesela. Ya da diş macununu... Bulaşık deterjanı alırken 3'lü paket alınca bir tanesinin bedavaya geldiğini düşünmeyiz, düşünmeye vaktimiz de yoktur çoğu zaman.Merak etmeyin biz sizin için de düşündük. Bir evin ihtiyacı olabilecek tüm temel ürünleri, bulunabilecek en uygun fiyatları ile listeledik. Çünkü daha ucuzu varken neden pahalısını alasınız, öyle değil mi? 😄