Görüş Bildir

Kadınlar Günü Haberleri

Kadınlar Günü ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Kadınlar Günü ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Yakın Tarihte Kadınların Şapka Takmalarının Altında Yatan Sebep
Kadınlar ve erkekler tarih boyunca güzel, zengin, gösterişli görünmek için şapkalar kullandı. Günümüzde şapka çok popüler bir aksesuar değil, daha çok hava koşulları sebebiyle kullanılıyorlar. Oysa yakın tarihte kadınların şapka takmalarının tek sebebi hava koşulları ya da güzel görünme kaygısı değildi. Şapkalar onları tacizden de koruyordu, Gelin, detaylarına birlikte bakalım.
Kadınlar İsterse Her Şeyi Yapar! Mücadele Dolu Hikayeleriyle Sizlere İlham Kaynağı Olacak 14 Kadın
Onlar hayatın karşılarına çıkardığı zorluklarla mücadele ederek hayallerine kavuşan 15 kadın! En küçük engelde pes etmemeyi, her ne olursa olsun insanların hayallerinin peşinden koşmaları gerektiğini bizlere öğretiyorlar. Hiçbir şeyin imkansız olmadığını da hayatlarıyla da bizlere gösteriyorlar. Yeter ki isteyelim ve cesaret edelim! Kaynak: Krmzbiskletim Kadın Hikayeleri (@kirmizibisikletim) (Sayfayı ziyaret ederek birçok kadının hikayesini de okuyabilirsiniz.)Keyifli Okumalar! 
Bu Kadınlar Bi' Harika Dostum! Yaşadıkları Zorluklara Kafa Tutarak Sınırları Aşan 13 Gezgin Kadın
Mevcut dünya koşullarında kadın olarak seyahat etmek her geçen gün zorlaşsa da biz kadınlar bu zorluklarla çok güzel bir şekilde baş ediyoruz. Bizim dışımızdaki insanların hayallerimizin peşinden gitmemize engel olmalarına izin vermiyoruz. Kim ne derse desin kadınlar, bu dünyanın güzelliklerine şahit olacak, gitmedikleri köşe bucak kalmayacak. Bizler de seyahat etmeyi, sınırları aşmayı seven 13 kadın gezgini sizler için derledik. Kadınlara ilhan verdikleri için kendilerine ayrıca teşekkür ederiz. Keyifli okumalar! 
Kendilerini Değiştirmeye Çalışan Erkekleri Umursamayan Kadınlar Hakkında Cillop Gibi 13 Bilgi
Birçoğunuz flörtünüzün ya da sevgilinizin sizi değiştirmek istediğini hissetmişsizdir ya da açık açık değişmeniz gerektiği sizden talep edilmiştir. Kiminiz bu talebi olumlu karşılarken kiminiz de uzun süre düşünüp işin içinden çıkamadınız e kiminiz de kesinlikle bu talebin karşısında durdunuz. İşte biz de tam olarak içeriğimizde erkeklerin değişim talebini iplemeyen kadınlarımız hakkında konuşacağız! Not: Bahsettiğimiz şey fiziksel görüntü, yaşam tarzı, kılık kıyafet, dini inanç gibi insan için önemli olan durumlardır.  Keyifli okumalar! 
Çiçekler Sizin Olsun, Biz Öldürülmediğimiz Şehirler İstiyoruz! Kadınların Sosyal Medyada Yükselen Sesine Kulak Verin
Biz sokakta rahatça yürüyebildiğimiz, kahkahalarımızla sevindiğimiz, şiddette uğramadığımız, hayatın her alanında engellerle karşılaşmadığımız bir dünya istiyoruz. Çiçek istemiyoruz, öldürülmediğimiz şehirler istiyoruz!Twitter'daki Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu'nun başlattığı #öldürülmediğimizşehirler etiketinde kadınlar haykırıyor. Bize kulak verin!