Çiçekler Sizin Olsun, Biz Öldürülmediğimiz Şehirler İstiyoruz! Kadınların Sosyal Medyada Yükselen Sesine Kulak Verin

6.5bPAYLAŞIM

Biz sokakta rahatça yürüyebildiğimiz, kahkahalarımızla sevindiğimiz, şiddette uğramadığımız, hayatın her alanında engellerle karşılaşmadığımız bir dünya istiyoruz. Çiçek istemiyoruz, öldürülmediğimiz şehirler istiyoruz!

Twitter'daki Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu'nun başlattığı #öldürülmediğimizşehirler etiketinde kadınlar haykırıyor. Bize kulak verin!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
haci-dayi

çiçek istemeyin hanımlar sıkıntı yok.gerçi çiçek almadın diye kavga çıkar sonrasında o da ayrı.benim anlamadığım neden sadece öldürülen kadınlardan bahsediliyor?cinayete kurban giden erkekler de insan değil mi?bence cinsiyetçiliğin en büyüğünü kendine feminist adını takmış amaçları belirsiz grup yapıyor.kadın erkek ayırmadan ölümlere canlı olarak bakmaktan aciz olmakla beraber kadınlara karşı pozitif ayrımcılıklarda hep sessizler.biri rahat rahat sigara içeceğimiz,sakız çiğneyeceğimiz şehirler istiyoruz demiş.afedersin de derdini s...yim.

nesekaplan

senin ve senin gibiler bu ülkede bu dünyada soludukça biter mi şerefsizi sapığı katili? öldürülen erkekler demişsin ya sen hiç otobüste yalnız kaldı diye tecavüze uğrayan yakılarak öldürülen bir erkek gördün mü? sen hiç dayak yediği için evine bakmayan uyuşturucu içen birinden boşanmak istediği için delik deşik olup öldürülen erkek gördün mü? sen kendisini sattığı için kaçmak isterken öldürülen bir erkek gördün mü? sen adamsın ya erkek müsveddesi bir kadın sana laf attı mı? erkek erkekle kavga eder trafikte, aşık olduğu kız için, ne baktın kavgasına, iş yerinde birine kızar kavga eder biri birini öldürür. erkek gücü yettiği tarafından kadın gücü yetmediği ş......ler tarafından öldürülür. ne yazık ki seni bir anne doğurdu kadınlar sayesinde dünya ya geldiniz yetiştirildiniz. Rabbım sana bir kız evlat nasip etsin umarım ki kız evlat nasıldır onu gözünden sakınınca anlayacaksın ama ben yine de sana diyorum ki doğmuş ya da doğmamış kız evladının tırnağına taş değmesin...

haci-dayi

senin ve senin gibiler derken ?? bence sen beni bırak sen ve senin gibilere bak.ukala insan.yazılan yorumda ne denmiş,ne yazılmış bakmadan hemen sen ve senin gibiler.asıl sen ve senin gibiler bi bitmediniz.kendini bi bok zanneden topluluk.

ayseagull

Münevver...İlk haberin çıktığı gün dün gibi. Haber başladı bitti. sonrası çığ gibi geldi. Benim ailemin mahallemin şehrimin ülkemin belki en hafızalara kazınanı. Bir cinayet onlarca katil.

rizasyr

Çiçekler sizin olsun, ben hiçbir canlının öldürülmediği bir ülke istiyorum.

Görüş Bildir