Görüş Bildir

hello kitty Haberleri

hello kitty ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. hello kitty ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Sosyal Medya ‘Hello Kitty’ Defterli IŞİD Militanını Konuşuyor
Irak ve Suriye’de terör estiren radikal İslamcı Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) örgütün bir militanı, sosyal medyanın son günlerde en çok konuşulan konularından biri oldu. İnternete yüklenen bir videoda, militan ateşli bir konuşma yapıyor. Bu sırada önündeki masada, Türkiye’de ‘ Musti ‘ olarak bilinen Japon çizgi film karakteri ‘ Hello Kitty’ nin kapağını süslediği bir defter bulunuyor. Bu görüntüler hakkında Twitter’da, ‘ Biraz moda kimseye zarar vermez ‘ ve ‘ IŞİD Hello Kitty defterleri kullanıp Toyota 4X4′lere biniyor, demek ki onları Japonya destekliyor! ‘ gibi yorumlar yapıldı. Söz konusu militan, Türkiye’nin en eski sosyal medya sitelerinden Ekşi Sözlük’te de ‘hello kitty’ci ışid militanları ‘ başlığı altında ilgi çekti.Diken
4 Dakikada Japonya
Japonya; kimileri için ufak çekik gözlü sempatik insanların, kimileri için saygının, adetlere ve geleneklere sahip çıkmanın, yakuzaların, ninja-samurayların, kimilerine göre tsubasa, kimine göre siyah kuşak sahibi ustalar, kimilerine göre robotların,kimine göre pornolara koydukları piksel sansür, kimilerine göre haşerelerin-denizden çıkan her şeyin çiğ çiğ yendiği, kimlerine göre hello kitty, kimlerine göre pokemon, kimine göre hiroşima-nagazaki, kimilerine göre sokak driftleri, kimilerine göre sultanahmet'te sürüler halinde gezen ve sürekli etrafın fotoğrafına çeken insanların olduğu memleket. İşte uzak doğunun merkezini anlatan bir video.
Beats ve Hello Kitty Bir Arada!
Beats, gerek marka değeri gerekse ses mühendisliğindeki yetkinliği ile önemli bir marka. Kulaklıkları ile gezegenin birçok yerinde olduğu gibi Türkiye’de yoğun ilgi gören Beats'in, ilginç bir versiyonunun Kasım ayı ortalarında tüketicilerle buluşacağı açıklandı.Beats, Japon Sanrio şirketi ile gerçekleştirilen anlaşma çerçevesinde Hello Kitty’li kulaklık versiyonlarını sahneye sürecek. Hello Kitty özellikleJaponya'da oldukça popüler. Üstelik sadece çocuklar değil, kızlar için de büyük bir fenomen. Bu kulaklıklara özellikle Japonların bayılacağını şimdiden söyleyebiliriz.Fiyatları da belli olduBeats’in Solo2 ve urBeats kulaklıklarınaa edition sürüm olarak gelecekHello Kitty, böylelikle hem kulakiçi hem de oldukça büyük bir modele sevimli kedilerini taşıyacak. Kulakiçi versiyon olan urBeats 199,95dolardan satılacak, Solo2’li versiyon ise 249,50 dolardan tüketicilerle buluşacak.Bu rakamlar, edition olmayan modellere göre 50 dolar daha pahalı olacakları anlamına geliyor
Hello Kitty 40 yaşına bastı
Bundan tam 40 yıl önce Japon tasarım firması Sanrio tarafından Yuko Shimizu imzasıyla çocuk aksesuarları motifi olarak üretilen 'Hello Kitty' yaş gününü kutladı. Hello Kitty'nin doğum günü partisi markanın büyüklüğüne yaraşır biçimde görkemliydi. Markanın Japonya'nın başkenti Tokyo'daki merkez binasında düzenlenen partiye çocuklar kadar yetişkinler de ilgi gösterdi. İnsan boyutlarındaki Hello Kitty'ler, hayranlarıyla fotoğraf çektirirken neşeli görüntüler ortaya çıktı. ERKEKLERE AÇILIM Tokyo'da doğum günü partilerinin bir diğer adresi de Sanrio Lunaparkı'ydı. Kitty ve ikiz kardeşi Mimmy parka gelen ziyaretçilere kalem kutusu ve pijama dağıttı. Singapur'da ise 17 bin Hello Kitty hayranı, kedi desenli kıyafetlerini giyerek Hello Kitty Koşusu'na katıldı. ABD'nin Los Angeles kentindeki Japon mahallesi Küçük Tokyo'da da Hello Kitty temalı bir etkinlik düzenleniyor. Kırmızı kurdeleli şirin kedi maketlerinin boy gösterdiği etkinliğe 25 bin kişi katıldı. Dünyanın 130 ülkesinde ürünlerini satan firma, önümüzdeki Sevgililer Günü'nden itibaren erkeklere yönelik ürünler de tasarlayacağını duyurdu.