Görüş Bildir

olayinkolayikredi Haberleri

olayinkolayikredi ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. olayinkolayikredi ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Araç Alırken ve Aldıktan Sonra Yapmanız Gereken 12 Şey
Günümüzde herkes kendi ihtiyaçlarını karşılayacak bir araca sahip olmak istiyor. Ancak sıfır araç alıyor olsanız bile bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekli, bu durum 2. el araç alırken doğal olarak biraz daha meşakkatli. Sizler için araç alma sürecini ve sonrasını kolaylaştıracak harika önerilerimiz var. Bu ayrıntılara dikkat ederek hayalinizdeki araca kolaylıkla sahip olabilirsiniz! 😎
Çalışanın En Büyük Sigortalarından Biri Kıdem Tazminatı ile İlgili Bilmeniz Gereken 8 Şey
Milyonlarca insan hayatlarının uzun bir dönemini çalışarak geçirir ve karşılığında da bazı haklar elde eder. Kıdem tazminatı da bunlardan birisi. Kısaca belirtmek gerekirse, çalışanın belli bir süre boyunca verdiği hizmetlerin karşılığını maddi olarak almasını sağlayan yasal hak kıdem tazminatı olarak adlandırılıyor. Biz de sizler için kıdem tazminatı ile ilgili bilinmesi gereken her şeyi anlatıyoruz 👇
Kredi Çıkıyor mu? Nasıl Sigorta Yapılıyor? Bina Güçlendirme Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Binaların depreme dayanıklılığı aslında her zaman önemli olan bir konuydu ama ülkemizde yaşanan depremlerden sonra tekrar ön plana çıktı. Yaşadığınız bina eğer depreme dayanıklı değilse veya oldukça eskiyse gerekli test ve analizleri yaptırdıktan sonra bina güçlendirmesine başvurabiliyorsunuz. Tabii ki bina güçlendirme için de belirli şartlar ve dikkat edilmesi gereken noktalar bulunuyor. Gelin birlikte bina güçlendirme için gereken şartlara ve aşamalara bakalım!
Deprem Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? Deprem Kredisi Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?
Deprem bölgesi olan Türkiye'de 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi sonrası uygulamaya konulan zorunlu deprem sigortası ürünü, deprem kredisi alınabilmesi için önemli bir ön koşuldur. Deprem kredisi almak için bazı şartlar ve başvuru süreci bulunmakta. Sizler için deprem kredisinin nasıl alınacağını öğrenmeniz adına bir içerik hazırladık. Tekrardan hepimize geçmiş olsun!
Evinizi Depreme Nasıl Hazır Hale Getirebilirsiniz? Deprem Hazırlığı İçin Yapmanız Gereken 8 Şey
Deprem hem maddi hem manevi açıdan insanları derinden yaralıyor. Bir sonraki depremin ne zaman olacağını kimse bilmiyor. Bu sebeple, hayatta kalmak ve depremin etkisini en aza indirmek için şimdiden önlemler alınması gerekiyor. Kendinizi, eşyalarınızı ve evinizi güvende tutmak için deprem hazırlığı yapmalısınız. Peki, evinizi depreme nasıl hazır hale getirebilirsiniz? İşte, evinizde deprem hazırlığı için yapmanız gereken şeyler.