Görüş Bildir

Müslüme Yağal Haberleri

Müslüme Yağal ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Müslüme Yağal ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Ölü Bulunan Müslüme Yağal'ın Annesi: 'Kimseden Şikayetçi Değilim'
Mersin'in Gülnar ilçesinde kayıp olarak aranırken, 10 gün sonra cesedi bulunan 3 yaşındaki Müslüme Yağal’ın cinayet şüphelisi olarak tutuklanan dedesi Hasan Yağal'ın yargılanmasına başlandı. Hakim karşısına çıkan dede Hasan Yağal, 'Gelinim ile cinsel ilişkim olmadı' diyerek hakkındaki tüm suçlamaları reddetti. Anne Selvi Yağal ise Müslüme'nin ölümüyle ilgili kimseden şikayetçi olmadığını söyledi.
Aile Üyeleri Hâlâ Sorguda: Küçük Müslüme'ye Ne Oldu?
Mersin'in Gülnar ilçesinde 10 Kasım'da kaybolan ve dün cansız bedeni bulunan 3 yaşındaki Müslüme Yağal'ın ölümüne ilişkin gözaltına alınan aile yakınlarının jandarmadaki işlemleri devam ediyor. Yetkililer, Müslüme'nin cinayete kurban gitmiş olabileceği ihtimalini de değerlendiriyor.
Mersin Barosu'ndan Açıklama: Tutuklanan Dede, Müslüme'nin Biyolojik Babası mı?
Mersin Barosu, Mersin'de 10 gün boyunca dağlık alanda arandıktan sonra ölü bulunan Müslüme'nin tutuklanan dedesinin biyolojik babası çıktığı yönündeki Sabah gazetesi haberini yalanladı. Barodan yapılan açıklamada, haberin asılsız olduğu belirtilerek, 'Gizlilik yasağına aykırı hareket eden ve bu eylemlerini yineleyen kişiler hakkında ise suç duyurusunda bulunacağımızı basına ve kamuoyunun bilgisine sunarız' denildi.