Görüş Bildir

İrem Sak Haberleri

İrem Sak ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. İrem Sak ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Oy Senin Sesin ! Sadece 1 OY ! Lütfen Oy ver!
Sinema ve televizyon dünyasının ünlü isimleri, 30 Mart seçimleri için hazırladıkları kısa filmin ikincisini yayınladılar.  Sanatçılar, seçmene 'oy ver' çağrısında bulundu. Projenin fikri, model ve oyuncu Burcu Kutluk'tan çıktı.Katkıda bulunan sanatçılar : Aslı Tandoğan, Sarp Akkaya, Rıza Kocaoğlu, Harun Tekin, Koray Candemir, Canan Ergüder, Mehmet Günsur, Selma Ergeç, Güven Kıraç, Meltem Cumbul, Ceyda Düvenci, Pelin Karahan, Seda Bakan, Selim Bayraktar, İrem Sak, Okan Çabalar, Özge Özpirinççi, Buğra Gülsoy, Dolunay Soysert, Kenan Ece, Ceyda Düvenci, Serkan Altunorak, Burcu Kutluk ve Selen Öztürk'e çok teşekkürler ...
Dünyanın En Zor "Hangisiyle 'Evlenirdin, Sevişirdin, Kavga Ederdin' Anketi"
Anketi çözerken beyniniz yanabilir. Dikkat!.. Lütfen her soru için o 3'lüden birini seçin. Yani hem evleneceğiniz hem kavga edeceğiniz kişiye aynı kişiyi işaretlemeyin. Not: Bu anket tamamen mizah amacıyla yapılmış olup, kimseyi aşağılama amacı gütmez. Cevaplarınız anonimdir! Bazı soruları cevaplarken 'karşı cins olsaydım ne yapardım' diye düşününüz :) İyi eğlenceler! 
Masal Karakterlerinin Yerine Koysanız Hiç Sırıtmayacak 18 Ünlümüz
18 Masal karakterini laboratuvarlarımızda inceledik, bir takım testlerden geçirdik ve onlara benzeyen en uygun ünlülerimizi sizler için seçtik.Onedio DNA Analiz Laboratuvarı - Gen Nakli ve Klonlama Projesi Elemanları iftiharla sunar...İşte; 'Masal Karakterlerinin Yerine Koysanız Hiç Sırıtmayacak 18 Ünlümüz'
Arka Planda Yaptıkları Desteklerle Ünlülerin Parlamasına Katkısı Olan 10 Menajer
Türkiye'deki menajerlik anlayışı ile avrupadaki menajerlik anlayışı çok farklı. Sanatçılar üzerinden para kazanma sistemi olarak görünen menajerlik aslında özünde sanatçının sadece kaşesi değil aynı zamanda PR'ı,  günlük hayatlarında da yardımcı olan, sanatçıların eli ayağı olan bir meslek dalı. Genel kanının aksine, Türkiye'de işini başarıyla yapan isimler de var. İşte Türkiye'de işini iyi yapan ve bir çok ünlüyü ismin bugünlerde olmasını sağlayan o isimler!
Türkiye’de Yetişen En İyi 14 Kadın Komedyen
Kadın elinin değdiği her şey bir başka güzel oluyor değil mi? Türk televizyon sektöründe azınlıkta da olsalar, başarılı, küfürden uzak kaliteli mizah anlayışlarıyla ekrandakileri kahkahalara boğan kadın komedyenlerimizi sizin için listeledik!