Görüş Bildir

Hasan Yağal Haberleri

Hasan Yağal ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Hasan Yağal ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Ölü Bulunan Müslüme Yağal'ın Annesi: 'Kimseden Şikayetçi Değilim'
Mersin'in Gülnar ilçesinde kayıp olarak aranırken, 10 gün sonra cesedi bulunan 3 yaşındaki Müslüme Yağal’ın cinayet şüphelisi olarak tutuklanan dedesi Hasan Yağal'ın yargılanmasına başlandı. Hakim karşısına çıkan dede Hasan Yağal, 'Gelinim ile cinsel ilişkim olmadı' diyerek hakkındaki tüm suçlamaları reddetti. Anne Selvi Yağal ise Müslüme'nin ölümüyle ilgili kimseden şikayetçi olmadığını söyledi.
Mersin Barosu'ndan Açıklama: Tutuklanan Dede, Müslüme'nin Biyolojik Babası mı?
Mersin Barosu, Mersin'de 10 gün boyunca dağlık alanda arandıktan sonra ölü bulunan Müslüme'nin tutuklanan dedesinin biyolojik babası çıktığı yönündeki Sabah gazetesi haberini yalanladı. Barodan yapılan açıklamada, haberin asılsız olduğu belirtilerek, 'Gizlilik yasağına aykırı hareket eden ve bu eylemlerini yineleyen kişiler hakkında ise suç duyurusunda bulunacağımızı basına ve kamuoyunun bilgisine sunarız' denildi.
Müslüme'nin Anneannesi: 'Söylentiler Yüzünden Kafamızı Kaldıracak Halimiz Kalmadı'
Kaybolduktan 10 gün sonra cansız bedeni bulunan 3 yaşındaki Müslüme Yağal'ın ölümüyle ilgili dün korkunç iddialar ortaya atılmıştı. Dede Hasan Yağal'ın aslında Müslüme'nin biyolojik babası olduğu öne sürülmüştü. Dede Yağal'ın tutukluluğu sürerken, gözaltına alınıp serbest bırakılan anneanne Müslüme Yağal, olayla ilgili ortaya atılan iddiaların asılsız olduğunu iddia etti: 'Söylentiler, nedeniyle kafamızı kaldıracak halimiz kalmadı'
Hayatını Kaybeden Müslüme Yağal Olayında Son Durum: Müslüme Neden Öldü, Dedesi Neden Tutuklandı?
Türkiye hayatını kaybeden üç yaşındaki Yörük kızı Müslüme Yağal’a ağlıyor. Mersin'in Gülnar ilçesinde kaybolduktan 10 gün sonra cansız bedeni bulunan üç yaşındaki Müslüme Yağal’ın aile fertleri gözaltına alınmış ve dedesi tutuklanmıştı. Vatandaşlar, Müslüme Yağal’ın neden vefat ettiğini araştırıyor. Peki, Müslüme Yağal neden ve nasıl öldü? Müslüme Yağal’ın dedesi neden tutuklandı? İşte Müslüme Yağal’ın annesi ve abisinin yaptığı son açıklamalar…
Adli Tıp Uzmanından 'Müslüme' Açıklaması: 'Bir Gece Bile Geçirmesi Mümkün Değil'
Mersin'in Gülnar ilçesinde kaybolduktan sonra cesedi 10 gün sonra bulunan 3 yaşındaki Müslüme Yağal'ın ölümüyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Müslüme'nin vücudunda öldürücü travmatik lezyon görülmediği, cesedinin üzerinde larvalar oluştuğu belirtildi. 10 Kasım'ı 11 Kasım'a bağlayan gece, saatte 50 kilometre hızla esen rüzgar nedeniyle bölgede hissedilen sıcaklığın 11 dereceye düştüğü kaydedildi. Bu bilgiler ışında değerlendirme yapan Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Hilal, '3 yaşındaki çocuğun bu koşullarda dağda 10 gece geçirmesini bırakın, 1-2 gece bile yaşaması pek olası değildir. 24 saat içinde hayatını kaybeder' dedi.