Görüş Bildir

Savcı, Kimlik Sorduğu Polise Suç Duyurusunda Bulundu, Polisin 1,5 Yıl Hapsi Talep Edildi

Haberler
> Savcı, Kimlik Sorduğu Polise Suç Duyurusunda Bulundu, Polisin 1,5 Yıl Hapsi Talep Edildi

Van'da polis ile savcı arasında yaşanan olay mahkemeye taşındı.

Star TV'nin haberine göre; adliyeye şüpheli getiren narkotik polisi boş olan polis masasına oturdu. O sırada bölgeden geçen iki savcıdan biri polise kimlik sordu.

Star TV'nin haberine göre; adliyeye şüpheli getiren narkotik polisi boş olan polis masasına oturdu.  O sırada bölgeden geçen iki savcıdan biri polise kimlik sordu.

Bunun üzerine polis de savcıdan kimlik talep etti. Savcılar kimliklerini gösterirken, polis yere düşen kimliğini almak için yere eğildi. O esnada ise taraflar arasında ufak bir arbede yaşandı.

Savcı, "Kimliği almak için eğildiğinde elinin tersiyle bana vurdu. Vurmanın şiddetiyle duvara çarptım" sözleriyle polisin kendisine darp uyguladığını iddia etti.

Savcı, "Kimliği almak için eğildiğinde elinin tersiyle bana vurdu. Vurmanın şiddetiyle duvara çarptım" sözleriyle polisin kendisine darp uyguladığını iddia etti.

Yaşanan olayın ardından darp raporu alan savcı, polis hakkında suç duyurusunda bulundu. Hakkında 1,5 yıla kadar hapis cezası istenen polis memuru iddiaları kabul etmedi.

Kaynak: Ensonhaber

Sanık polis savunmasında, "Aynı anda yere uzandık ve ellerimiz çarpıştı, kesinlikle eline vurmadım. Yalnızca kimliğimi almak istedim." dedi. İşte o anlar:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
55
35
28
8
5
4
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
U

polis olan hem utanmaz hem yalancı adamı itiyorsun sonra kıvırıyorsun gariban olsa yedirirsin ama adam savcı yediremezsin

Kamil Zor

egoların savaşı.

Selam Özbakan

he polis efendi sert taşa rasladın dimi bu hepinize ders olsun