Görüş Bildir
Haberler
Otobüste Bir Kadını Taciz Eden Kişiden İlginç Savunma: 'Yaptık Bir Hata, Bir Daha Olmaz'

etiket Otobüste Bir Kadını Taciz Eden Kişiden İlginç Savunma: 'Yaptık Bir Hata, Bir Daha Olmaz'

Arya
02.05.2019 - 13:59 Son Güncelleme: 02.05.2019 - 14:23

Adana'da belediye otobüsünde bir taciz olayı gerçekleşti. Belediye otobüsünde bir kadını taciz ettiği iddia edilen ve ismi açıklanmayan kişi, yolcular tarafından etkisiz hale getirilip, çağrılan polis ekiplerine teslim edildi. Otobüste polis gelene kadar yaşananlar, tacize uğradığını öne süren kadın tarafından cep telefonuyla kayda alındı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kent merkezinde Belediyeevleri hattında çalışan 125 numaralı belediye otobüsünde bir kadın, taciz edildiğini söyleyerek çığlık attı.

Kent merkezinde Belediyeevleri hattında çalışan 125 numaralı belediye otobüsünde bir kadın, taciz edildiğini söyleyerek çığlık attı.

Bunun üzerine diğer yolcular, şüpheliyi yakalayıp, polise haber verdi.

Yolcular, polis gelene kadar şüphelinin kollarını arkada tutarak kaçmasına engel oldu.

Yolcular, polis gelene kadar şüphelinin kollarını arkada tutarak kaçmasına engel oldu.

Bazı yolcular, direnmeye kalkan şüpheliyi tartakladı. Tacize uğradığını söyleyen kadın ise şüphelinin görüntüsünü çekerek, 'Bütün Türkiye seni görsün. Senin gibiler yüzünden sokağa çıkamaz olduk. Çoluğumuzu çocuğumuzu dışarı bırakamıyoruz' dedi. Bu arada taciz şüphelisi ise kadına dönüp, 'Yaptık bir hata. Bir daha olmaz. Yaşım çok genç, beni bırakın gideyim. Bir yanlış yaptım' diye konuştu.

Gelen polislerden biri "Ne yaptın sen' deyince şüpheli, "Bir defa yanlışlıkla yaptım. Hepsi üzerime çöküyor. Bir defa yanlışlıkla teyzeye değdim abi" diye cevap verdi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
523
116
36
11
4
4
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
rcpbyrm

ülkenin büyükleri bir kereden bir kereden bir şey olmaz dedikten sonra bu adamın başka ne demesini bekliyorsunuz ki ?

murat sütçü

bunu yanlışlıkta hadım edeceksin

üstümde eşofman takımımla yürüyüşe çıkıyorum herkes birbirine gözünü dikip bakıyor millet birbirini gözüyle yiyor ne biçim bir döneme dek geldim vallahi bezdim.

Aysun Bulut

Çarşaf giysende bakıyorlar.Bu kezde çarşaf giyersin yürürken çarşaf üzerine yapışır hatların belli oldu diye bakarlar.İnsanların ciğeri beş para etmez hakika... Devamını Gör