Konya Büyükşehir Belediye Başkanına Tepki Gösteren Vatandaş: 'Cenabet Geziyorum'

92PAYLAŞIM

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yerel seçimler için yaptığı çalışmalar sırasında ilginç bir tepkiyle karşılaştı. İbrahim Altay, vatandaşlardan oy isterken, araya bir vatandaş girdi ve 'Benim suyum akmıyor. Cenabet geziyorum şu anda. Gidelim evime bakalım' dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Ladik ilçesindeki seçim çalışmaları sırasında bir grup vatandaşa hitap etmek istedi.

Bu sırada Altay’a yaklaşan bir kişi, “Ben KOSKİ’nin sayfasına da yazdım. Adım Mutafa Doğan. Evimde şu an su akmıyor.” dedi.

“Ben iş aş istemiyorum, suyumu verin”

Ne olduğunu anlayamayan Başkan Altay, “Sen şöyle gel ben bakacam. Bi dur ya, bi sakin ol. Bu kadar sinirli olmaz Ladikli.” diyerek Doğan’ı yanına çağırdı. Başkanın yanına çıkan Doğan, tepkisini şöyle sürdürdü: “Bir Ladikli olarak arkadaş, Mehmet Elmas Sokak, No 34’te ikamet ediyorum. Cenabet geziyorum, arkadaş şahit olun. Allah rızası için, cenabetim şu anda.”

Altay’ın “Provoke etme” diye müdahale etmesi üzerine Doğan konuşmaya devam etti: “Provoke değil başkanım, Allah için diyorum bak! Benim suyum akmıyor. Gidelim evime bakalım. Bir kahvemi iç… Şimdi ne var da su akmıyor? Ben susuzum susuz. Ben iş istemiyorum, aş istemiyorum, suyumu versinler.”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir