Görüş Bildir

Boşanmasını Adliye Önünde Bando Eşliğinde 'Erik Dalı' ile Kutlayan Kadın

Haberler
> Boşanmasını Adliye Önünde Bando Eşliğinde 'Erik Dalı' ile Kutlayan Kadın

İzmir'de yaşayan İnci Akbay, 3.5 yıldır boşanmaya çalıştığı eşinden sonunda boşanmış. Bu durumu ise adliyenin önünde Erik Dalı ile kutlamış. İşte o anlar...

Arkasında "boşandım" yazan bir ceket giyen Akbay, önce gökyüzüne beyaz balonları bıraktı, ardından da bandonun çaldığı "Erik Dalı"nda oynadı.

Arkasında "boşandım" yazan bir ceket giyen Akbay, önce gökyüzüne beyaz balonları bıraktı, ardından da bandonun çaldığı "Erik Dalı"nda oynadı.

İşte o anlar:

“İki valiz eşyayla kapının önüne konuldum”

“İki valiz eşyayla kapının önüne konuldum”

Eşinden boşanmasını adliye önünde oynayarak kutlayan İnci Akbay'a, sosyal medyadan da destek geldi. Destek videolarının sonrasında açıklama yaparak teşekkür eden İnci Akbay, '3,5 yıl önce iki valiz eşyayla kapının önüne konulmuştum Mavi (kızı) ile ikimiz. Hayatım alt üst olur diye düşünmüştüm. Ne olur bunu gelenekselleştirelim. Her sene 13 Kasım'ı Erik Dalı Günü ilan edelim. 3 buçuk yıldır acımı paylaşarak azalttınız. Sevincimi ve gücümü paylaşarak çoğalttınız. Bunun için minnettarım. Bu süreci yaşayan kadın arkadaşım; şuan her neredeysen yanındayım. Ne olursun bunu bil. Bu süreçte sana destek olabilmek için ne yapabileceksem ben buradayım; çünkü hep söyledim. Aynı acıdan bakanlar beni en iyi anlar. Şimdi İstanbul'a geldim, öğleden sonra döneceğim. Çok değişik hisler içerisindeyim' sözlerine yer verdi.

Kaynak: İHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
177
74
53
39
19
4
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
vOLCano

aman abla adamın gözüne sokarcasına kutlama malum burası Türkiye ruh hastası çok.

seydi

boşanmak için geçen zamanda üniversite bitirilir, boşanmak bu kadar zor olmamalı

Süleyman Sarıkaya

Kimbilir eşi ne kadar sevinmiştir.Bi de karşı tarafı dinlemek lazım