Görüş Bildir

galip aykaç Haberleri

galip aykaç ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. galip aykaç ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Kendi Sektöründe Türkiye’de Açık Arayla Pazar Lideri Olan 15 Türk Markası
Türkiye’de uzun yıllardır açık ara pazar lideri olan çok güçlü markalar var. Üstelik de yıllarca bu lider konumlarını korumayı başarmışlar.Bu markaların bu başarıyı böyle seneler boyu sürdürmeleri ise tesadüf değil. Kesintisiz liderlik çok çalışmayı, iyi planlamayı, inovatif ve müşteri odaklı olmayı gerektiriyor. Son 5 yıl ve daha fazla zamandır sektöründe açık ara pazar lideri olan şirketleri Capital dergisi araştırmış. Araştırmanın içerisinden Türkiye menşeli markaları toparlayıp sizler için listeledik.
Hangi Büyük Marketin CEO'su İsyan Etti: 'Marketler Enflasyona Kalkan Oluyor!'
Uzmanlar enflasyonda yükselişin henüz zirve yapmadığı söylerken, marketlerde yapılan KDV indirimi ve yansımaları da çok tartışılmıştı.Sosyal medyada marketlerde indirimin yansımadığı konuşulurken, bir çok köşe yazarı da marketlere yüklenmişti. Marketler ise kendilerini ÜFE tarafından savunmaya geçerek KDV indiriminin fiyat artışlarını karşılamadığını belirtmişti. Özellikle 'üç harfli' marketler olarak da geçen 'indirim' marketleri bu konuda çokça hedef olmuştu. Ama artık onlar da isyan etti.  
Erdoğan Zincir Marketleri Hedef Aldı, BİM'den Yanıt Geldi: 'Birçok İşletmemiz Zarar Ediyor'
Cumhurbaşkanı Erdoğan bugünkü konuşmasında zincir marketlere yönelik denetimlerin sıkılaştırılacağı mesajını verdi. BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç'tan zincir marketlere yönelik tepkilere yanıt geldi. 'Üretimde maliyet enflasyonu var. Maliyet enflasyonuna eğilmediğimiz sürece bu konuşmalar spekülatif' diyen Aykaç, çok sayıda işletmelerinin zarar ettiğini öne sürdü. 
BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Galip Aykaç'ın Mesleği Ne?
BİM icra kurulu üyesi Galip Aykaç, son günlerde gündemden düşmeyen isimlerden biri.  Ünlü iş insanlarından biri olan Aykaç'ın hayatı ise pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Aykaç, aynı zamanda Gıda Perakendecileri Derneği başkanı olarak da görev yapıyor. Peki Galip Aykaç kimdir, kaç yaşında, nereli? Galip Aykaç'ın eğitimi ve mesleği ne? Detaylar içeriğimizde.