Görüş Bildir

Can Gürses Haberleri

Can Gürses ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Can Gürses ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Okuduğunuz An Türk Edebiyatıyla Gurur Duyacağınız Kaçırmamanız Gereken Türkçe Romanlar
Türk edebiyatının önemli yazarlarının elinden çıkan kitaplar o kadar sürprizli ve beklenmedik şeylerle karşımıza çıkıyor ki yerli edebiyatımıza hayran kalmamak mümkün olmuyor. Eğer siz de yerli edebiyatın mutlaka okunması gereken romanlarını merak ediyorsanız, bu içerik tam size göre!'Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.'
Can Gürses'ten Oğuzhan Uğur'a Tepki: 'Yalan Söylüyorlar'
Oğuzhan Uğur'un sahibi olduğu Babala TV'de yayınlanan 'Mevzular Açık Mikrofon' programına Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu konuk oldu. Burada Kılıçdaroğlu'na soru soran bazı yurttaşların yalan söylediklerine ilişkin iddialar gündeme geldi. Yazar Can Gürses, ''Ak partili, değilim dedi ama Ak partili çıktı” gibi haberlerin yapılmamasını isteyen Oğuzhan Uğur'a tepki gösterdi.