Görüş Bildir

Suzan Şahin Haberleri

Suzan Şahin ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Suzan Şahin ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Berfin Özek Davasında Savcı 'Kasten Yaralamadan' Ceza İstedi: 'Sanık Tahliye Olabilir'
Hatay'ın İskenderun ilçesinde, uğradığı asitli saldırı sonucu yüzü yanan ve bir gözü görme yetisini kaybeden Berfin Özek ilk kez duruşmaya katıldı. Özek'in avukatı duruşma sonrası açıklama yaptı. Avukat Mehtap Sert'in aktardığına göre, iddianamede olayın 'kasten öldürmeye teşebbüs' olduğunu söyleyen savcı, verdiği mütalaada 'kasten yaralama' dedi. Sert, 'Üstten ceza verilse bile sanığın hükümle birlikte tahliye olması ve sokağa çıkıp hayatına devam etmesinin doğuracağı sonuçlar olacak' dedi.
Suzan Şahin Kimdir? CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin'in Hayatı
CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, TBMM'de yaptığı konuşmasıyla gündeme geldi. Şahin'in Kahramanmaraş depremlerinin ardından Hatay'daki son durumu anlattığı konuşmasından sonra Suzan Şahin hakkında yapılan araştırmalar da arttı. Vatandaşlar Suzan Şahin'in nereli olduğunu ve eğitim durumunu araştırmaya başladılar. Peki Suzan Şahin kimdir? Suzan Şahin nerelidir, kaç yaşındadır?İşte Suzan Şahin'in biyografisi...