Görüş Bildir

Oyun-Rozet Haberleri

Oyun-Rozet ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Oyun-Rozet ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

60 Saniyede Gözlerinizi Eritecek Renk Testi!
Oyunumuz çok basit; farklı tondaki mozaiği bulun ve üzerine tıklayın. 60 saniye boyunca en yüksek puanı yapabilecek misiniz, hodri meydan!Yalnız dikkat! 3 kez yanlış mozaiğe tıklarsanız 1 doğru seçiminiz puanınızdan düşecek. Bol şans!
7 Haziran Genel Seçimlerindeki Oy Dağılımını Doğru Tahmin Edebilecek misiniz?
Olayımız çok basit: 4 büyük partinin oylarını doğru tahmin etmeye çalışacaksınız! Eğer tahminleriniz doğru tutarsa Onedio'nun sürpriz hediyesi sizin olacak. Hadi, müneccimliğinize ve ileri görüşlülüğünüze kuvvet!Sıralama, partilerin meclisteki sandalye sayısına göre yapılmıştır!NOT: Hediye kazanabilmeniz için Onedio üyeliğinizin bulunması ve oturum açıkken anketi cevaplamanız ya da tahmininizi twitter'dan paylaşmanız gerekmektedir. Not: Oylama Bitmiştir!
2 Dakikada Kaç Tane Avrupa Ülkesi Sayabilirsin?
Avrupa'daki ülkeler konusunda kendine ne kadar güveniyorsun? 2 dakika içinde tüm ülkeleri bulabilecek misin? Kendine güvenen gezginler buraya! Facebook ile bağlanarak ya da direk adını soyadını girerek başla!Tek yapman gereken yukarıdaki metin kutucuğuna aklına gelen ülkeleri teker teker yazmak. Bakalım kaç tanesi aklına gelecek?
Bu Bulmaca Sizin de Beyninizi Burnunuzdan Getirecek!
İçinizde en 'benim coğrafya bilgim harikadır' diyeninizi bile yamultacak bir test hazırladık. Ve çok iyi biliyoruz ki, %90'ınız bu testin sonunu getiremeden kapatacak. Hadi bakalım HODRİ MEYDAN!..OYUN NASIL OYNANIR???1. Bu bir coğrafya testidir ve sizin coğrafya bilginizi ölçer.2. A, B, C, D sütun; 1, 2, 3, 4 satır olmak üzere ve bunların birleşiminden doğan tam 16 tane kutu vardır. 3. Başta bu kutuların hepsi kilitlidir, siz bildikçe kutular açılır.4. Her kutunun açılması, yeni bir ipucu demektir. Bazı ipuçları sadece bir kutunun cevabıyken, bazı ipuçları da testin genelini etkilemektedir. HAFIZANIZI DA ÖLÇÜYORUZ YANİ :)5 ve son: Cevabınızı girilmesi gereken kutuya tıklayıp/dokunarak yazmalısınız; aksi takdirde cevabınız yanlış olacaktır!
Yanlış Giden Bir Deney Sırasında Geçiş Yaptığın Paralel Evrenden Kurtulabilecek misin?
Bilim insanları tarafından tarihin en büyük deneylerinden biri olan ışınlanma deneyi için gönüllüler arandığını duyduğunda ilk başvuru yapanlardan biri olmuşsundur. Deneyle ilgili yanlış gidebilecek her türlü bilgiyi öğrenmiş, hepsini kabul etmişsindir.Ancak hiç kimsenin tahmin bile edemeyeceği başka bir sonuç daha vardır.Yanlış giden deney sonrasında birdenbire gözünü başka bir yerde açmışsındır, çevrende gördüğün şeyler dünyadaki teknolojilerle yapılamayacak kadar görkemliyken, insanların görünüşlerinde bir fark yoktur.Bilim-kurgu romanlarından ve dizilerinden hatırladığın bilgiler aklına üşüşür, paralel evrene geçiş yapmışsındır. Bir süre kendine gelmeye çalıştıktan sonra aklını toplayarak buradan kaçmanın yollarını düşünmeye başlarsın, en azından dünyadaki bilim insanlarıyla iletişime geçmenin bir yolunu bulmalısın. Yoksa daha 25. yaşını 3 gün önce kutlamışken, güzel bir Mayıs ayında hayatın kararmış olacak...Bakalım başarabilecek misin?