Görüş Bildir

İplikçi Nedim Haberleri

İplikçi Nedim ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. İplikçi Nedim ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Kurtlar Vadisi Karakterlerinin Gerçek  Hayatta Temsil Ettiği İddia Edilen Kişiler
Bilindiği üzere Kurtlar Vadisi senelerdir 2003'ten beri Ülkemizde yayında olan en eski dizi. Yeri geldiğinde inanılmaz sahneleri ile dünyanın bile gündemine oturmayı başarmıştır. Örneğin: Polat alemdarın İsrail konsolosluğunu basması gibi...Bu fim başlarda gerçek Türkiye kabadayıları ve mafyalarını hatta milli istihbaratına kadar gerçekleri anlatıyordu fakat son virajlara doğru tamamen amacından saptı çünkü artık anlatıcak bir şeyleri kalmadı reyting için çeşitli manevlar yapmak zorunda kaldılar. Bu konuda sizle Kurtlar Vadisi Karakterlerinin gerçek hayatta yansıttığı kişileri görelim
Bir Zamanların Unutulmaz Dizisi 'Kurtlar Vadisi' Efsane Karakterlerinin Burçlarını Söylüyoruz!
Bir zamanların efsanevi dizilerinden olan Kurtlar Vadisi halen zihinlerimizden çıkmıyor. Dizinin unutulmaz karakterleri ile izleyici arasında kuvvetli bir bağ olduğunu da unutmamak gerekir. Oyuncular canlandırdıkları karakterlerin burçlarını öyle iyi temsil ediyor ki bu bize gerçek hayattaki kadar tesir ediyor. Peki burcunuza göre hangi Kurtlar Vadisi karakterisiniz? Bakalım 'Kurtlar Vadisi' karakterlerinin burçları neymiş? Hangi karakter ile kendinizi özdeşleştiriyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!
İsmail İncekara’nın Canlandırdığı Kurtlar Vadisi'nin Efsane Karakteri İplikçi Nedim’in Unutulmaz Sahneleri!
Bugün hepimizi derinden üzen bir vefat haberiyle uyandık… Kurtlar Vadisi dizisinin belki de en efsane karakterlerinden birisi olan İplikçi Nedim’i canlandıran İsmail İncekara hayata gözlerini yumdu… Usta oyuncu İsmail İncekara’nın akıllara kazınan en önemli rolü ise Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı İplikçi Nedim’di. Bizler de sizler için İplikçi Nedim’in unutulmaz sahne ve repliklerini sizler için derledik!