Görüş Bildir

Türkiye'de gerçekleştirdiği birbirinden çılgın tırmanışlarla adından sıkça söz ettiren bir isim olan Pavel Smirnov, şimdi de bir arkadaşı ile metrobüsün üzerinde 12 durak gitti! Yürekleri ağza getiren anlar yaşanmasına neden olan çılgın ikili bir diğer amaçları olan 15 Temmuz Şehitler Köprüsünden geçemedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

"Bizim amacımız 15 Temmuz Şehitler Köprüsünden geçmekti."

Yaptıkları çılgınlık hakkında konuşan Pavel Smirnov, “Yaptığımız şey arkadaşın fikriydi. Metrobüsün bir durağını daha önce görmüştük. Oraya tırmanarak metrobüse atladık. Bizim amacımız 15 Temmuz Şehitler Köprüsünden geçmekti. Ancak metrobüs Zincirlikuyu istasyonundan geri döndü. Metrobüsün üstünde iç taraflar kapalı olduğu için rahat gittik. Ayrıyeten üstünde tutma yeri vardı. Bende hem çanta hem de görüntü kayıt cihazı vardı. Metrobüsün içinde yolculuk yapmak çok sıkıcıdır. İnsanlar içerisinde hep cep telefonlarıyla uğraşıyor. Bu da bana keyif vermiyordu. Böyle bir proje aklımda hep vardı. Ancak arkadaşım Jack sayesinde bunu hayata geçirdim. Benim için güzel bir macera oldu. Hep metrobüsün içinde yolculuk yaptığım için bu kez üstünde yaptım. Baya keyifli oldu. Tabi kimse bunu yapmasın. Çoğu kişi beni örnek alarak bu spora başlamak istiyor. Her zaman söylüyorum, arkadaşımın tecrübesi olduğu için onunla beraber yaptım. Yaklaşık 7 yıldır bu sporu yapıyorum ve her türlü tedbiri almış durumdayım. Önlem alınmazsa ihmaller sonucu kötü olur” dedi.

Video:

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
97
40
30
24
23
13
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Stranger Man

2 beğeni uğruna geberip gidecek amipler

Güven Ceylan

Yalnız iyi fikirmiş mk. Sıkışık değil, ferah ferah oh mis.

Resho

Bu tarz videoları, fotoğrafları böyle ballandıra ballandıra gösterip, anlatırsanız böyle denyolar bizden de pekala çıkar.