Görüş Bildir

Hamileyken Garsonluk Yapan Seksi Kadın Müşterilerin Kendisine Yaptığı İğrenç Yorumları İfşa Etti

Anasayfa
 > Video

Amerika'nın ünlü fast food zinciri olan Hooters'da çalışan Nadia isimli hamile kadın aldığı uygunsuz yorumları TikTok hesabında paylaştı.

'Hamile kadınları çok seksi buluyorum' gibi birçok yoruma maruz kalan garson bu yorumları TikTok hesabında değerlendirdi.

'Hamile kadınları çok seksi buluyorum' gibi birçok yoruma maruz kalan garson bu yorumları TikTok hesabında değerlendirdi.

37 haftalık hamile olan garsona gelen yorumlar oldukça kalp kırıcıydı. Hamile olmasından dolayı aldığı yorumların yanı sıra kilosu ile de dalga geçilen garson bunlarla ilgili değerlendirmede bulundu. Şişman olma sebebini çok fazla hamburger yemesine bağlayan ve o şekilde yorum yapan bir müşteri ile bebeğin babasıyla hala birlikte olup olmadıklarını soran bir müşteri vardı. Bunun yanı sıra 'Bu nasıl oldu söylemedin' diyen bir müşteri garson kadından geçer not aldı. Çalıştığı yerde duyduğu o sözlere rağmen nasıl orada kaldığını ise bir başka müşteri sorguladı.

👇👇👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
133
57
16
14
13
9
9
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorumunu paylaşırken iyi kalpli ol Simple kalp
momster

Hooters da çalışıyorsun bacım oraya gelenlerin niyeti bellidir

DR.D

Hootersa gidenler m*me ve g*t görmek için gidiyor zaten.

eDa

Memelerim sağolsun :D Ben bile bakarım sana yavrum seksilik çekicilik ne ararsan var🔥 iğrenç yorum derken iğrenç şekilde verilen bahşişleri unutma :D