Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aşk Sen Nelere Kadirsin: Romantiklikte Çığır Açan Ünlülerden İmrendiren 15 Evlilik Teklifi

782PAYLAŞIM

Bildiğiniz üzere, ünlüler dünyasının evlilikleri de boşanmaları da bitmiyor. Ünlüler peşi sıra evlenirken ışık hızıyla da boşanıyorlar o ayrı... 😂

Hazır düğün sezonu da açılmışken, sizler için romantizmin sınırlarını zorlayan ünlülerden kıskanılası ve bir o kadar da özenilesi evlilik tekliflerini derledik. O halde, bol sürprizli ve bir o kadar da romantik anlara doğru mini yolculuğumuz başlasın!💍👰

Unutmadan belirtmekte fayda var: Listemizdeki isimlerin bir çoğu artık evli değil...

Daha önce sizlerle, ünlülerin hayal kırıklığına uğratan ve bu kadar da olmaz dedirten evlilik tekliflerini paylaşmıştık.

Bu Kadar da Olmaz be Kardeşim! Ünlülerden Hayal Kırıklığına Uğratan 15 Evlilik Teklifi - onedio.com
Bu Kadar da Olmaz be Kardeşim! Ünlülerden Hayal Kırıklığına Uğratan 15 Evlilik Teklifi - onedio.com

Bugün ise romantiklikte çığır açarak imrendiren ünlülerin, "Ey aşk sen nelere kadirsin!" dedirten evlilik teklifleriyle karşınızdayız...

1. Neslihan Atagül & Kadir Doğulu

Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Neslihan'a oldukça romantik bir şekilde evlilik teklifinde bulunan yakışıklı oyuncu, o anları şöyle anlatıyor;

Zamanının geldiğini hissettim. Tanıdığımız, sevdiğimiz ve ikimizin de bu ana şahit olmasını isteyeceğimiz herkesi çağırdım ve evin bahçesine sakladım. Ardından Neslihan’ı eve çağırdım. Kapının girişinden itibaren evin çeşitli yerlerine onu yönlendirecek notlar yazıp bıraktım. Mesela; salonda, şimdi mutfağa git yazan bir not vardı oradan banyoya... Evi birkaç defa dolaştı. En son notta “Dışarıya gel aşkım” yazıyordu. Dışarı çıktığı anda o kalabalığın içinde ona evlenme teklif ettim.

2. Heidi Klum & Seal

Klum’a 14,000 feet yükseklikteki bir buzulun üzerinde kitaplara geçecek türden bir evlilik teklifinde bulunan Seal, o günü şöyle anlatıyor;

23 Aralık’ta Britanya Kolombiyası'nda, 14,000 feet yükseklikteki bir buzulun üzerindeki keşfedilmemiş bir arazide, karlardan oluşan doğal bir mağarada (inşa ettirdiğim bir igloda) teklifimi yaptım.

Heidi Klum ise o heyecanlı günü şu sözlerle anlatıyor;

Oraya bir iglo inşa ettirmiş ve içini adeta donatmıştı: İglonun içinde bir yatak vardı. Her yerde gül yaprakları ve mumlar vardı. Çok ama çok romantik! Yemek ve şampanya da vardı. Sonra helikopter ayrıldı. Bu biraz korkutucuydu, çünkü tüm dünyayla bağın kopmuş bir haldesin. Ağaçlar yok, hiçbir şey yok. Biraz korksam da mest olmuştum.

3. Cindy Blackman & Carlos Santana

Ünlü müzisyen Santana, uzun süredir beraber olduğu ve birlikte konser turlarına çıktığı Cindy Blackman'in davul solo performansının ardından seyircileri susturdu ve sevgilisinin gözlerinin içine bakarak unutulmayacak bir evlilik teklifi yaptı. Bu romantik sürpriz karşısında şaşkınlık geçiren Cindy, Santana’nın dudaklarına minik bir öpücük kondurarak mutlu sonlarına "Evet!” demiş oldu. Sahnede gerçekleşen bu romantik anlara şahit olan seyirciler ise coşkulu bir alkışla çifti kutladı.

4. Eva Longoria & Jose Antonio Baston

Baston, Dubai’ye gittikleri bir tatil sırasında çölde yaptığı romantik bir evlilik teklifi ile Longoria’nın ayaklarını yerden kesti. Jose, öncelikle uçsuz bucaksız çölde, kumların ortasında özel bir yer hazırlattı. Yastıklarla dolu ve Pers halılarıyla döşeli bu yere Eva’yı götürdü ve insanın ağzını açık bırakan cinsten yakut bir yüzükle evlenme teklifini yaptı.

5. Ezgi Eyüboğlu & Kaan Yıldırım

Sette başlayan bir aşk hikayesi daha gerçeğe dönüştü. Sevgilisi için romantik bir akşam yemeği organize eden ve bahçede özel bir masa hazırlatan Kaan, müzisyenler eşliğinde güzel oyuncu Ezgi’ye evlenme teklifi etti. Sevgilisinin bu romantik teklifine “Hayatımın en mutlu gününe EVET❤️ yanıtı veren Ezgi, bu mutluluğunu takipçileriyle işte böyle paylaşmıştı.

6. Lady Gaga & Taylor Kinney

Lady Gaga & Taylor Kinney
Lady Gaga & Taylor Kinney

Kinney, süperstar Lady Gaga’ya kendi memleketi olan New York’ta yılın en romantik günlerinden birinde evlilik teklif etti. Sevgililer gününde yaptığı bu teklifi şöyle anlatıyor;

Manhattan’daydık. Kar yağıyordu. Çok güzeldi.

Taylor, özel olarak hazırlattığı kalp şeklindeki yüzüğün alt kısmına beyaz elmaslardan oluşan T❤️S yazdırdı. Instagram’da heyecanını paylaşan Lady Gaga hislerini şu sözlerle dile getirdi:

O beni hep doğum ismimle çağırır. İlk buluştuğumuz günden beri… Gelin olmak üzere olan çok mutlu biriyim. Gülümsemekten kendimi alamıyorum.

7. Eudoxie Mbouguiengue & Ludacris

Costa Rica’da, çimlere devasa boyutlarda ‘EUDOXIE BENİMLE EVLENİR MİSİN?’ yazdıran Rap şarkıcısı Luda, sonrasında özel uçağını sevgilisinin soruyu görebileceği konuma uçurdu. Her ne kadar teklif ederken bir yandan da uçak kullanmak riskli gibi görünse de, bu durumu sorunsuz bir şekilde atlatan Lucadris, o anı şöyle anlatıyor;

Kendime baktığımda romantik bir adam görüyorum. Yaratıcı biriyim. Yaratıcı olmalı, farklı olmalısın. Bunlar bir kadınla ömür geçirmek için önemli olan özellikler...

8. Pelin Karahan & Erdinç Bekiroğlu

Güzel oyuncu, pilates hocası olan sevgilisi Erdinç Bekiroğlu'ndan aldığı sürpriz evlilik teklifini şöyle anlatıyor;

Çok kısa süredir tanıştığımız için evlilik teklifi beklemiyordum. Öyle bir sinyal de vermiyordu. İzmir'de Kavak Yelleri çekimi devam ederken sık sık İstanbul'a geliyordum. Yine İstanbul'dayken bana hazırlanmamı söyledi. Süslendim, saçımı, makyajımı yaptım. Şık bir yere gideceğimizi sanıyordum. Beni tanıştığımız pilates stüdyosuna götürdü. Yerlerde mumlar vardı. Düğünümde çalmasını istediğim şarkı stüdyoda çalıyordu. Fonda o çalarken ben mumların arasında yürüdüm. "Her şey burada başladı, burada devam etsin istiyorum.” dedi. Yüzüğü çıkardı ve ben ağlamaya başladım.

9. Gisele Bündchen & Tom Brady

NFL oyuncusu Tom Brady, süpermodel Bündchen’e evlilik teklif ederken hiçbir detayı atlamadı. Yeni yıl arifesinde şampanya ve beyaz güllerle donattığı özel jetiyle Gisele’i bir yolculuğa çıkardı. Ayrıca kızlarının bu en romantik anına tanıklık etmeleri için Gisele’nin ailesini de çağırmıştı.

10. Esra Eron & Murat Aşık

Şiirle evlilik teklifi alan sunucu ve manken Esra Eron'un evlilik teklifi komik olduğu kadar da romantik bir teklif... Sevgiler gününde Esra'ya evlenme teklif etmeye karar veren Murat Aşık, ona bir şiir yazdı ve önceden Roma'daki otele faksladı. "Şiir, mönünün içine konsun." diyerek de şefi tembihledi. Daha sonra ikili, yemek yemek için o restorana gitti ve Esra'ya gelen mönünün içinde Murat'ın şiiri vardı. Şiir, "Benimle evlenir misin?" sorusuyla son buluyordu. Esra Eron, bu romantik hikayenin komik kısmını ise şu sözlerle anlatıyor;

Roma’ya 14 Şubat günü uçtuk. Öğle vakti oradaydık. Dışarıda şarabı fazla kaçırdık. Otele döndüğümüzde uyuyakalmışız. Yemek saatini kaçırdık. Murat önceden şefe talimat vermiş. Şef unutmamış, hatta merak edip Murat’ı uykudan kaldırmış, "Ne oldu süprizden vaz mı geçtiniz?" diye sormuş. Murat bir anda beni apar topar yemeğe götürdü. Restoran otelin içindeydi. Şayet o şef olmasaydı  Murat bana 14 Şubat’ta evlenme teklifinde bulunamayacaktı. O şiiri okuduktan sonra ağlamaya başladım. Aradan 10 dakika geçti, Murat tekrar sordu, "Esra daha cevap vermedin" dedi. Zaten benim kafamda cevabım “Evet!”ti ama Murat’a bu cevabı şoktan çıktıktan sonra verebildim.

11. Kate Middleton & Prince William

Kraliyet ailesinden olunca teklif de büyük oluyor haliyle. Kenya’da 10 günlük bir safarideyken yaptı. Hem de teklifi Prenses Diana’nın 18 karatlık safir ve elmas nişan yüzüğüyle! Middleton’un söylediğine göre o an son derece romantikti.

12. Burcu Biricik & Emre Yetkin

Kariyerinde yakaladığı başarıyı özel hayatında da yakalayan Burcu Biricik, geçtiğimiz sene sevgilisi Emre Yetkin ile çıktıkları Sri Lanka tatilinde yepyeni bir maceranın kapılarını araladı! Mutlu sonuna evet diyen güzel oyuncu, o anları şöyle anlattı:

Evet. Geçen yaz Bali’ye gidecektik. Bütün tatil planımızı yaptı. Ama volkan patladı. Bir gecce içinde Sri Lanka’ya gitmeye karar verdik. Plansız programsız yola çıktık. Sürekli tepelere tırmandık. Sonunda bir dağın tepesinde video kurdu. Yere çömeldi. Kırmızı kutuyu görünce inanamadım. O sırada bir cevap verememişim. Sonradan “Evet” dedim.

13. Sofia Vergara & Joe Manganiello

Joe Manganiello; Modern Family’nin güzel oyuncusu Sofia Vergara’ya teklif yaptığı sırada, onun Kolombiya kökenine de hitap etmeyi unutmadı. İspanyolca büyük bir konuşma hazırlayan ve bundan birazcıkta gerilen Joe, o anı bir TV şovunda şöyle anlattı: 

Kolombiyalı bir kadına İspanyolca evlilik teklif ediyorsanız, en son batırmak isteyeceğiniz yer konuşmanın kendisidir.

14. Tuğba Gürevin & Emre Belözoğlu

Kendisine kuzum diye hitap eden Emre Belözoğlu’ndan son derece romantik bir teklif alan Tuğba Gürevin, o mutlu günü şu sözlerle anlatıyor;

Emre’nin İngiltere’de oynadığı yıllardı. Beni arayıp sakatlığından dolayı Almanya’ya gideceğini söyledi. Bu arada ben Türkiye’deyim. Emre uçak yolculuğu yaptıktan sonra inandırıcı olması açısından olsa gerek birileriyle Almanca konuşuyordu. Tam da bu sırada zil çaldı. Kapıyı açtığımda karşımdaki Emre’nin kuzeni Volkan’dı. Volkan, Emre’nin yurtdışından kendisine hediye yolladığı ve bunu bana teslim etmesi için geldiğini söyledi. Sonra Emre’nin kuzeni çıktı ve bu sefer cep telefonum çaldı. Volkan bu sefer de birkaç hediyeyi arabada unuttuğunu ve onları almam için aşağı inmemi istedi. Ben de yavaş yavaş apartmanın merdivenlerinden aşağı inerken dairenin kapısının önünden başlayarak apartmanın çıkış kapısına kadar güller döküldüğünü gördüm. Aklıma bir anda Emre geldi ama buna ihtimal vermiyorum. Neyse apartmanın kapısını açtığımda karşımda boynunda bir yüzük olan “kuzu” ile Emre’yi gördüm.

15. Kim Kardashian & Kanye West

Kim Kardashian & Kanye West
Kim Kardashian & Kanye West

Kim Kardashian için San Francisco Giants Stadyumu kiralayan Kanye West, ona bütün ailesinin gözleri önünde teklifini yaptı. Teklif için uzun süre hazırlanan Kanye, kiraladığı stadyuma orkestra bile getirtti. 50 kişilik orkestra Lana Del Rey'in "Young and Beautiful" şarkısını seslendirirken, devasa ekranda "LÜTFEEEN BENİMLE EVLEEEN!!!" yazısı belirdi. Tam o anda, Kanye elinde 15 karatlık elmas bir yüzükle dizlerinin üzerine çökerek Kardashian’a evlenme teklif etti.

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cimengozlunuz

Hiç biri orjinal değil aq o kadar param olsa benim ben sevdiğim adama bırakmazdim nolur nolmaz boktan bi şey yapmasın diye bizzat kendim yapardim mk

babahakki

Mutlu çiftleri gördükçe ben mutsuz oluyorum mq :d

yagmur_b

Tuğba Gürevin & Emre Belözoğlu bu ikili gercekten mutlu ve asik

gozde-eksi1

evlendilerde noldu patır patır boşanıolar

disi-kartal

Evlilik teklifinin şekli değil samimiyeti önemli. Teklif etmek zorundaymış gibi değil de içinden geldiği için yapmalı insan. Sevdiğim insan yolda yürürken birden durup evlenek mi desin ben de hee deyim :D Bu şekilde daha doğal bence. Gösterişsiz, sade, doğal, samimi, aşk dolu ...

Görüş Bildir