Görüş Bildir

'@senaxay' isimli TikTok kullanıcısı Work and Travel ile ABD'ye gittikten sonra 1.5 ayda nasıl 3 işten kovulduğunu anlattığı videosu ile gündem oldu.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

'Amerikalı patronumun kahpelikleri' isimli bir TikTok videosu viral olduktan sonra ilk iş yerinden kovulan Sena, ikinci iş yerinden kovulmasının nedenini ise yanlış sipariş gir mesi yüzünden olduğunu söyledi.

'Amerikalı patronumun kahpelikleri' isimli bir TikTok videosu  viral olduktan sonra ilk iş yerinden kovulan Sena, ikinci iş yerinden kovulmasının nedenini ise yanlış sipariş gir mesi yüzünden olduğunu söyledi.

İşte Sena'nın 1.5 ayda 3 iş yerinden kovulduğunu anlattığı o TikTok videosu: 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
25
18
3
2
1
1
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
ömer

Seni hiç dinlemedim ama bence haksızsın ya… Konuşma tipin düşünce tarzın tavırlarına 20 saniye dayanamadım patronunda peygamber sabrı varmış yine….

Orçun

Çalışırken tiktok çekip yüklüyorsun patron görüp kovsa ''4. defa işten kovuldum aptal patronlar'' Patronunu sev sevme ama tiktokta kahpe patronum diye video... Devamını Gör

Art Ankara

Hatalı olduğunu bile kabul edip tavırlarını düzeltmeye çalışmak yerine tüm dünyanın kendine karşı olduğunu düşünmek daha kolay sanırım.